Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám körülbelül 2 hete...

A macskám körülbelül 2 hete furán viselkedik. Naponta kb.20 órát alszik, és a hasa is nagyon megnőtt, viszont nem hisszük, hogy meghízott volna hisz alig eszik valamit. Jelenleg nem tudjuk állatorvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapos (házimacska)?

#macska #evés #puffadás?
2014. szept. 25. 20:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg dokihoz kell vinni, Lázas, alig eszik,folyton alszik. Ne félj dokihoz vinni, ha nincs pénzed, biztos segít a cicán, vagy tanácsot ad.
2014. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
A férgesség egyik tünete, hogy a cicának jó az étvágya, de attól még lehet az, hogy a tiéd nem eszik sokat.
2014. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Simán lehet nedves FIP is.

Én megértem, hogy nem tudjátok állatorvoshoz vinni, de ebben az esetben segíteni sem tudtok rajta, szóval végülis tökmindegy, hogy mi baja van, mert vagy meggyógyul magától, vagy nem.

2014. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
Ha száraz az orra a macska náthás és beteg,vidd el az orvoshoz.
2014. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten a puffadásra cicáknál, hátha találsz valami alternatív gyógymódot, ha dokihoz nem viszed el. Legalább próbálj segíteni neki valahogy.
2014. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Nem kell rám úgy gondolni mint valami ördög cicautálóra aki hagyja szenvedni a macskát és nem viszi dokihoz. Csak megpróbáltam valami nem dokifüggő megoldást találni.


Köszönöm a választ nektek de ha lehet valami házi tippet is adhatnátok,hogy pl. valami segítsen a puffadásán stb stb.

2014. szept. 25. 20:53
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, nem akarod érteni: amíg nincs meg a puffadás és egyéb tünet eredete, házilag semmit nem tudsz csinálni, max. ülsz előtte és végignézed, amíg elpusztul. Amit KÉT HETE csinálsz.
2014. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Ácsi ácsi. Csak nyugi.


A macska jobban lett a hetek alatt, viszont még mindig nem az igazi.


Nem ismeritek a helyzetünket, nem tudjuk már holnap állatorvoshoz vinni. És ha jobban elolvastad volna, nem azt írtam ,hogy 2. 1-2.* és most pontosan is leírom.


1 hete. Gondoltuk, kis megfázás majd kiheveri. De nem így lett.

2014. szept. 25. 21:03
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vidd el dokihoz!! A cicád biztosan szenved, és az összes tünet erre utal. Ne várj tovább, magától nem fog megoldódni.
2014. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%
Megértem a helyzetedet, hogy nincs lehetőséged orvoshoz vinni, de a felelős állattartás alapja, hogy biztosítasz neki mindent, amitől normális élete lesz. Most beteg, mindenki orvoshoz vinné, aki elvállalta egy állat gondozását.
2014. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!