Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol rontom el a macska gondozá...

Hol rontom el a macska gondozását?

Figyelt kérdés
Féregtelenitve van, megkapta az összes oltást, chippet, prémium táppal (Brit) etetem, lekezeltettem bolha elleni cseppel, nemsokára ivartalanítva lesz és mégis beteg. Teljesen kétségbe vagyok esve, mert fülgyulladast kapott a 6 hónapos kandúrom. Más ember olcsó tescos kajával tömi a macskáját, nem oltatja mégsem ilyen beteges. Korábban is voltak már vele gondok. Tegnap voltam vele állatorvosnál és adott neki fülcseppet, de látom a macskán hogy fáj neki. 4 nap múlva kell visszamenni. 3,5 hónapja van nálam a macska és kb. havonta kétszer el kell vinnem az orvoshoz. Mondjatok kérlek valami hasznos tanácsot! Annyira szeretem ezt a kis szőrgombocot.

2014. szept. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veled van a hiba, hanem a cicád valamiért beteges. Immunerősítőt nem ajánlott az orvos?
2014. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Multivitamint ajánlott, és hogy a C vitamin miatt reszeljek Naponta kétszer sárgarépát a tapjara.
2014. szept. 28. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Fülgyulladás megelőzhető ha rendszeresen tisztítod a fülét. Ha beteg a macsek, vagy épp gyógyul fel nagyon fogékony minden betegségre. Amúgy ez egy ilyen nyár. Minden kiscicás ismerősöm erre panaszkodik. A miénk is náthás volt, ezért még be sem lett oltva, nehogy valami szövődmény legyen.

Az állatorvos is mondta, hogy macska fronton katasztrófa van. Máskor egy év alatt nem visznek ennyi macskát hozzá, mint most ez alatt a nyár alatt.

Jobbulást a cicának, neked meg kitartást! :)

2014. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Béres Minerát a cicádnak.
2014. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!