Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Mennyi volt a leghosszabb idő amíg a cicátok nem jött haza?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, tehát a macskák arra mennek amerre akarnak, hol benn a házban hol kinn vannak. Az egyik cicámat pár napja nem láttuk, és kiváncsi vagyok mennyi az esély arra hogy hazajön :(
2010. aug. 2. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem októberben eltűnt a kiscicám,de azóta sem jött vissza :( pedig annyira szerettem
2010. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
pár óra
2010. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Nekem egyszer volt közel 1 hónap is. Már végleg lemondtunk róla, nem tudtuk elképzelni, mi baja történhetett, vagy miért nem tér haza. És képzeld, egyszer csak megjelent:) azóta nem tűnt el szerencsére. De nagyon nagyon örültünk hogy megjött. Szerintem valaki "elszerette", mert nem volt lefogyva sem, meg jól nézett ki. Sok ilyen van, hogy odaszokik egy házhoz, ahol ételt kap, és valamiért ott ragad..

Másik cicánk egy nagyon szép kandúr macska, de tényleg álomszép szőke színe van, kis rózsaszín orr, sárga szem. Pedig talált cica, kicsiként hoztam haza. Na őt szó szerint elszerette a SZOMSZÉD!! Már állatorvoshoz is bejelentette, hátha nincs beoltva, meg vett neki mindent.. Hiába mondtuk, hogy a mi cicánk, szeretjük, és közönséges lopás amit csinálni akart...

2010. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor csinálták ezt a macskáim,azt kell mondjam 3 nap.Nálunk legalábbis ez volt a max.Amikor a 4.napon sem jött meg akkor már nem került elő.Azért bizakodj,sajnálom.A macskákat sok baj érheti,a butácskák nem mindíg okosak.
2010. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem már másféléve elment és kb havonta 2szer látom pár házzal lejjeb:D
2010. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Látom van hideg is meleg is :S Annyi még a hátránya, hogy sajnos csak fél szeme van, korábban az egyiket elvesztette egy bunyó alkalmával. Am. ivartalanítva is van, nőstény cicáról van szó.:( Nagy vadászcica.
2010. aug. 2. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
19.01 vagyok ismét.Valóban,az előttem szólónak igaza van.A cicák roppant büszkeségük miatt,elég hűtlenek is.Volt egy fekete macskám,imádtam,és elkezdett elmaradozni 3 napra.De így rendszeressé tette a dolgot.Én persze halálra aggódtam magam az első ilyeneknél.Aztán mindíg hazajött,de nem is volt éhes egyáltalán,és akkor tudtam hogy valahová odaszokott ahol vendégül látják.És egyszercsak nem jött haza többé,talán végleg ottmaradt.Aztán nemrég is eltűnt egy macskám,még mondta is a lányom hogy"anya ,de lehet hogy máshová ment és él,nem?"mondtam is hogy ,bizony az is könnyen előfordulhat,főképp hogy félperzsa volt.
2010. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel nemrég beszélgettünk, az ő cicájuk két év múlva ment vissza hozzájuk.
2010. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
enyémben is van egy kis perzsa vér
2010. aug. 2. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:
19:00: sajnos, akkor a tied a macska, ha bizonyitani tudod - erre a legjobb modszer a chipeltetes. -_-!
2010. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!