Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Na szóval kb 50 nm lakásba...

Roxika2121 kérdése:

Na szóval kb 50 nm lakásba élek a párommal és hála istenek jön a baba is már csak hogy 4 macska is velünk él én meg borzasztóan féltem a babát mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
ajándékozd el őket.
2014. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ja jolene csak hogy a párom nagyon kötődik hozályuk :(
2014. okt. 5. 18:29
 3/25 anonim ***** válasza:
5%

4 macska sok, egy ekkora lakásba,+ egy baba is... na meg mennyire vannak rendben egészsgügyileg a macskuszok? Oltások, féreghajtás...stb mindig megvan?

El kellőket ajándékozni, vagy legalább is le kéne redukálni a számukat egy időre.

2014. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
6%
Szerintem a baba szobájába (vagy ha ti szobátokban van) ne mehessenek be. És máshol tartózkodik mindig ügyeljen rá valaki! De tényleg vigyázzatok, már sok eset volt babával és macskával...és ezzel nem szeretnélek elrémíteni, de azért tényleg! Sok sikert a csöpséghez, boldog életet!:)
2014. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
huha kösszi a jo kivánságot és viszont nektek is az a baj az apuka tejesen hajthatatlan macska ügybe és tejesen tehetetlenek érzem magam
2014. okt. 5. 18:39
 6/25 A kérdező kommentje:
egyébként tejesen egéségesek a párom mindenre figyel velük kapcsolatba
2014. okt. 5. 18:46
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a baba szervezete hozzá fog szokni a macsekokhoz. De tényleg jó lenne, ha a baba szobájába, ágyába nem mennének be.
2014. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
jo csak azt halotam hogy karmolnak meg hogy ismerös kis gyerek meg vakult a macska szörtöl :(
2014. okt. 5. 18:57
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen vannak oltva és féregtelenítve, akkor kis odafigyeléssel semmilyen veszélyt nem jelentenek a babára! Ha nem kijárósok, akkor nem hozhatnak semmilyen betegséget! Egyedül arra figyelj, hogy a baba szobájába nem menjenek be (azt is csak azért, hogy az legyen egy "biztosan macskamentes" pont), illetve, hogy amikor nem a babaszobában vagytok, csak óvatosan közeledjenek a babához (ez általában megvan, a gond fordítva szokott lenni, hogy a kisgyerek felé kapnak, ha az túl durván akar játszani). Az ismerős gyereke meg ha macskaszőrtől vakult meg (életemben nem hallottam ilyet, nem toxoplasmától? Azt nem csak macskák terjesztik, illetve csak a kisjárós macskákat érinti), akkor az biztos, hogy nem elég felelősségteljesen tartott macska volt, szóval ne aggódj!
2014. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, lehagytam, védőnő vagyok, szerencsére most már egyre kevésbé divat elpaterolni a háziállatokat csak azért, mert kisbaba születik!
2014. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!