Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tartsam távol a macskákat?

Hogy tartsam távol a macskákat?

Figyelt kérdés
Nincs kutyánk és macskánk allergia miatt, ezért a környék macskái előszeretettel járnak át az udvaron és végzik dolgukat. Ha kiszaladok és repül a papucsom, csak elszaladnak de újra-és újra látom ugyanazokat a macskákat.
2014. okt. 7. 15:51
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
33%
Szerezz egy jó légpuskát.
2014. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Kedveském! Mi, akik ezt az oldat látogatjuk, nem távol tartani szeretnénk a macskákat, mert szeretjük őket. Továbbá azt is tudjuk, hogy aki él az eszik is, és aki eszik az szarik is, ebben semmi különös nincs. A macska egyébként ha csak teheti elássa a kakiját, ez az ösztöne. Próbálj hozzászokni, hogy más élőlények is élnek rajtad kívül a Földön. Ha ez nem megy, akkor az egyetlen biztos megoldás, ha 3 méter magas áthatolhatatlan fallal veszed körbe a kertedet. Az előző választ ne fogadd meg, ha nem akarsz börtönbe kerülni, ugyanis lakott területen tilos lőfegyvert használni, meg hát ugye ott az állatvédelmi törvény is.
2014. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Mozgásérzékelővel induló kerti öntözés elriasztja őket, mert vizet nem szeretik.

De télen az is elfagyna.

2014. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat. A légpuska még nem jön szóba, annyira nem vagyok kész tőluk. Lépcsőke Kedves viszont jól felhúzta magát rajta. Én is élek, eszek is, az udvaromon is, de nem vagyok hajlandó ürülék mellett tenni. Ráadásul ezek a lusta városi macskák nem tudják, hogy el kéne ásniuk. Ha akarnám, vagy takarítani, lenne saját háziállatom. Ha bántani akarnám őket biztos ki tudnék találni valamit. Gondoltam itt kapok állatbarát tippet. A locsolást kipróbáljuk, hátha elszoknak az udvartól a fagyokig. Köszi!
2014. okt. 9. 14:13
 5/7 Trafó1 ***** válasza:

Akkó is légpuska.

Azok a nyamvadt vernyákoló, szőrös, egérpusztítók nem érdemelnek mást.

Vau

Én szóltam.

2014. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg felhúztam magam. Tudod, lőtték már meg légpuskával macskámat, nem volt kellemes senkinek, de örülök, hogy te nem vagy ilyen. Sajnos viszont sok a gonosz emberképződmény, na nekik hogyan kellene ellátni a bajukat?
2014. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lepcsőke neked hogy tetszene ha a kertedbe szarnék és otthagynám? :DD
2014. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!