Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tartsam távol a macskáka...

Mivel tartsam távol a macskákat a virágos-kertemből?

Figyelt kérdés
Rendszeresen odapiszkítanak, éjjel macskainvázió van! Próbáltam már fahéjjal, citrommal, ecettel, fokhagymával de nem győzöm! Tippeket kérek ami ütős, távoltartja, növény-barát és a macskáknak sem árt!

2014. aug. 25. 16:50
 1/3 anonim válasza:
Szórd körbe kávé zaccal. Ami visszamarad kávéfőzés után.
2014. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kávézacc sem fog használni, én is próbáltam. A macskák azért mennek oda, mert puha, kényelmes nekik oda rakni a "szeretetcsomagot". Ha a saját macskáid, akkor úgy tudod orvosolni, hogy ásol egy gödröt, feltöltöd homokkal, amit a későbbiekben tisztítasz. Magyarul csinálsz nekik egy természetes alomtálcát. Ha a növények alatt újabb ajándékot találsz, átviszed a homokba, megszagoltatod a cicával és oda rakod, hogy megtanulja, ott a helye. Ha nem a tiéd a cicc, akkor megkéred a tulajt, hogy ő csináljon ilyen almot a macsekjainak, mert téged nagyon zavar. Ami még a macskákat zavarja, ha esetleg a föld tetejét tele tudod rakosgatni kövekkel, amit nem tud kipakolni, vagy a sűrűhálós csirkehálóval bevonod a tetejét. Ha kényelmetlen nekik, vagy nem tudja elásni, akkor nem fog oda csinálni többet.


Amúgy én egy csomó házi praktikát kipróbáltam már, de semmi nem jött be, amíg nem csináltam nekik homokos almot.

2014. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A probléma ismerős. ahol szabad homokfelület van, oda rakj dróthálót, és nem fognak odapiszkítani, de attól még oda mennek. És az előttem válaszoló is megírta, hogy csinálj nekik almot. Mi ládákba raktunk homokot és forgácsot, így a problémánk meg is oldódott.
2014. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!