Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám beteg, SOS! Kinek van...

A cicám beteg, SOS! Kinek van tippje, kivel történt hasonló?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudok mit tenni, de a macskám a legfontosabb, ezért gondoltam már nincs mit veszítenem.

A kandúr körülbelül 6 éves, kinti cica, kint is alszik. Egyik nap elkezdett szirtyogni, szürcsögni légzés közben. Azt hittük elmúlik, valami kisebb meghűlés, de körülbelül másfél hete elkezdett a bal orra mellett FELDAGADNI, nyomásra érzékeny és abból az orrából nem is jön takony (ami mostanra besűrűsödött). Mostanra hatalmas lett, már nem is tudja annyira kinyitni a szemét, mint a másikat, és az orrnyerge is dagadt.

A legnagyobb probléma az, hogy nem tudjuk állatorvoshoz vinni őt. Az egyik szülőm most vesztette el az állását, emellett szinte minimálbért kapnak mindketten, és mivel ez nem tűnik egyszerű kezelésnek, egyszerűen nem tehetjük meg, hogy orvoshoz fordulunk, amiért megöl engem az aggodalom. Hiába jöttök azzal, hogy más megoldás nincs, EZEK A KOMMENTEK NEM ÉRDEKELNEK, mert én is jól tudom, de elhihetitek, megpróbáltam mindent. Egyszerűen senki sincs aki ebben segíthetne, és ha nincs pénz, nincs pénz.

Ráadásul a húgom macskaallergiás, ezért a házban sem tarthatjuk, hogy szárazon legyen. Augmentitn kapott mert utánanéztem a hatóanyagának és kaphatja macska, persze más adagban, de napi 30mg nem segített.Próbálkoztam kétszer inhalálással, és párszor bébiorrszívóval, de a helyzet nem javul. Vagy lehet, hogy a babaorrszívó miatt alakult ez ki? Többet ne csináljuk? Mivel anya laborállategészségügyis ma megpróbáltuk felszúrni, de túl kemény a bőr, viszont mikor abból az orrlyukból orrszívóztunk, vér jött. Lehet, hogy vérömleny van ott fent, vagy csak elpattant a szívóhatás miatt egy ér?

Mit tehetnék én meg?



#macska #macskanátha #náthás macska
2014. okt. 22. 13:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Anyukádnak nincsen valami ismerős a laborba esetleg aki ilyeneket is tud ? Én elhiszem hogy nincs pénz , vagy ami van azt nem szeretnék a szüleid erre költeni . Nem értem rengeteg előttem író azt mondta hogy minek tartasz macskát ha nincs rá pénz . Nem értek velük együtt és úgy érzem ez csak egyszerű emberi rossz indulat . Ne figyelj rájuk ! Mindig is voltak vannak és lesznek gonosz rosszindulatú okoskodó emberek . Viszont sajnos állatorvos nélkül nem tudsz sokat tenni , mert ha próbálkozol azzal árthatsz is . Gondolkozz hátha talán akad valami módja hogy összeszedj annyi pénzt ami arra elég hogy legalább megnézze hogy egyáltalán gyógyítható . Eltudom képzelni mennyire nehéz lehet , de próbáld ezzel nem terhelni a szüleid . Esetleg a néha csokit vesznek neked mondd hogy inkább azt a pár forintot adják neked .... Hirtelen nincs jobb ötletem . Vagy talán a barátaidtól kölcsönt kérni .....
2014. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!