Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy azért mert együtt...

Lehet hogy azért mert együtt nőttek fel és esetleg a testvéreként tekinti?

Figyelt kérdés
Van egy cicám aki jelenleg tüzel. És 2 napja pózol,nyávog a folyosón is meg a nappaliban is. És van egy másik cicám is (kan) akit egyszerűen nem is érdekli hogy tüzel a macskám. A tacsi kutyám érzi rajta h. tüzel de a kan macskámat nem is érdekli.
2010. jan. 25. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy azért , igen. Vagy ha a kandúr még nem ivarérett akkor azért is lehet


jajj de nagyon XD amikor ezt csinálják, az enyém is most tüzelt és úgy ordít mintha egy kürtbe fújnának ...agyonnevetem magam rajta :D

2010. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem már megfájdult a fejem tőle:D Am meg a kandúr cicámat tavaly télen hoztam ide akkor még kicsi volt... Szal van már 1 éves. Ah.an a kiscica is meg a kutyám is. Mindenesetre nem értem.
2010. jan. 25. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani kéne a lány macsekot is...
2010. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem akarsz valami okbol (ismersz valakit aki akar cicát vagy te akarsz még 3-5-öt) akkor jobban tennéd ha ivartalanítanád és örülj hogy még nem ejtette teherbe a kandúrod.

Elég sok gond gazdát találni a kiscicáknak, nem véletlen van annyi kóbor macska. Inkább mind a kettöt ivartalanitsd akkor a szomszédoknak se lessz "meglepetés" ha valamelyik szomszéd cicával összetalálkozik a tied.

2010. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A lány cicát csak nyáron engedjük ki és felügyelettel mert elszökik és nem képes nem visszajönni... A kandúr cicám általában mindig kint volt,ment amerre látott,este hazajött de mostanság nem engedjük ki,mert mindig verekedik egy másik kandúrral,és semmi kedvünk aggódni h. mikor történik annál nagyobb baj minth. felduzzadt pofival jön haza... Én szeretnék kiscicákat,és fel is tudnám sztem nevelni és gondozni is tudnám. Legyen az akármennyi kiscica.
2010. jan. 29. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
"legyen az akármennyi"? Érdekes. Én meg úgy látom, hogy még azt a 2 macskát sem tudod rendesen nevelni. Ugyanis a felelős állattartás része, hogy ivartalanittatni viszed ha eléri a megfelelő kort. oltva, féregtelenitve vannak? Különben meg szuper lenne ám ha születne kismacskátok. Szülessen csak 2. Egy fiú és egy lány, akik ivartalanitas hiányában szépen párosodnak egymással meg a szüleikkel(mert ugye állatoknál ez így működik) aztán lesz vagy 2 tucat beteg kismacskad. Ezt szeretnéd?
2010. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Nekem is van egy szép kis kandur cicóm és amikor a hajamat elé rakom és elkezdek ugy nyarvogni akkor rám ugrik és elkezd baszni xD
2010. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oltva nincs,de féregtelenítés már megtörtént korábban... Utolsó válaszoló: ez aranyos volt:D Amúgy meg már lényegtelen a kérdésem mert nővérem elvitte őket ivartalaníttatni ami már meg is történt tegnap:(
2010. febr. 1. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne szomorkod ezen, ez jó hír. Ha a nem kívánatos kicsiktől eltekintünk, még akkor is ott vannak a fiúnál a verekedés során szerzett sérülések a lánynál pedig a méhdaganat, mint kockázati lehetőség. Szóval örülj a nővéred döntésenek, mert mindezektől megkímélte a cicáitokat. :) jobbulást nekik,vigyázz rájuk.
2010. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm,köszönöm szépen.
2010. febr. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!