Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha adok neki enni egy...

Baj ha adok neki enni egy keveset az ivartalanítás előtt?

Figyelt kérdés
Holnap visszük a cicámat ivartalanítani. Azt mondta az asszisztens (az orvossal nem beszéltem), hogy nem szeretik ha tele van a pocijuk, meg hogy 24 órával előtte ne egyen. De ha nem kérdezek rá, akkor nem is említette volna... Ma reggel kapott a cica, de már most nagyon éhes, nem tudom hogy bírja reggelig. Ha egy nagyon picit adok neki? 12 órával előtte már biztosan nem fog. A másik probléma, hogy kinti macska, jó lenne most éjszakára bent tartani, igaz reggel mindig az ajtó előtt van, de ha most kint hagyom éjszakára, tuti hogy most kellene keresgélni reggel... A benti létet viszont nem tűri jól, bent van már pár órája, de nem tudom mi lesz éjszaka. Alomba se végzi a dolgát, szerencsére kikéredzkedik. Szerintetek ki merjen engedni éjszakára?
2014. okt. 28. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az éjszakán már túl vagyok. Gondolom nem volt egyszerű. Remélem nem sajnáltad meg, és nem engedted ki éjszaka. Hidd el az ő érdeke, bármennyire is sajnálod.
2014. okt. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk a dolgon :)

Most itt van a radiátor előtt, szuszog, várom hogy éledezzen, bár még jó pár óráig nem fog gondolom.

Az normális, hogy a szeme nyitva van? Nem kellene lecsukni, hogy ne száradjon ki? :(

A doki azt mondta, ha ébredés után hányni fog egy kicsit az normális, este már ehet is ha szeretne, de inni mindenféleképpen kapjon ébredés után.

2014. okt. 29. 10:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Mivel más még nem válaszolt eddig: Nem kell megijedni, a cica ilyenkor nyitott szemmel alszik. Pár nap alatt rendbe jön, az enyém 1 hét után még játékosabb mint előtte volt.
2014. okt. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!