Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskának lesz valami baja...

A macskának lesz valami baja a kutyának való féreghajtótól?

Figyelt kérdés
Ahol szoktuk venni a féreghajtót ott tegnap nem volt, ezért átmentünk egy állatkereskedésbe és ott vettük meg. Olcsóbb is volt mert 300 ft ért szoktuk venni itt meg 200 ft volt. Egy dobozból szedték ki a tablettát és beletették egy kis tasakba. Amikor hazaértünk akkor láttuk hogy nagyobb szemű tabletta mint amilyet venni szoktunk. Aztán láttuk hogy rá van írva a tasakra hogy kutyának való féreghajtó. Most azt nem tudom hogy csak abba a tasakba tették bele és semmi köze a tablettához vagy az tényleg abba a tasakba való, és kutyának való féreghajtót adtak. Visszavinni nem fogom mert 2 tablettáért nem fogok vergődni. De ha esetleg kutyáknak való lesz baja tőle a macskának?

2014. okt. 29. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az a lènyeg hogy tömegènek megfelelő adag legyen amúgy nincs különbsèg.
2014. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék megkérdezni, hogy kutyának valót adtak, vagy csak olyan dobozba tették, de amúgy ez eléggé abszurd. Abszurd, hogy így megtévesztik a vásárlót és az meg főleg, ha nem macskának való tablettát adtak. Egyszer én is játszadoztam a gondolattal, hogy adok a macskának a kutyának való gyógyszerből, de előtte utána néztem az összetételeknek és rájöttem, hogy teljesen mások az arányok. Nagyjából ugyanazok az összetevők, csak más felosztásban, ezért úgy gondoltam nem kísérletezek. Tehát nem működhet az, hogy kisebb az állat, majd megfelezem, mert van amiből a macskagyógyszerben van több, van amiből a kutyának szánt tablettában. Én eléggé csóró vagyok, de nem kísérleteznék ilyennel. Nekem amúgy az ára gyanúsan olcsó, de szerintem várj még vele, egy napon nem múlik semmi és inkább menj el megkérdezni, nem fognak megsértődni, hogy bizonytalan vagy, hisz ki kérte, hogy kutyagyógyszeres dobozba tegyék a tablettát? Én korrekt állatpatikába járok és ha csak egy szem gyógyszert kérek, akkor is mellékelnek egy leírást, részletes számlát stb.
2014. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha túladagolod a féreghajtót, hányni fog. Ha kicsi súlyú a macska, ettől kiszáradhat.
2014. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ráadásul nekem most volt beteg a macskám vagy 3 hete orvoshoz hordtuk. És még most is elég sovány. Nem kéne neki még egy betegség :/
2014. okt. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!