Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe szeretnék fogadni egy...

Örökbe szeretnék fogadni egy cicát, de a szüleim nem engedik mert nekünk már van egy. Hogy vegyem rá őket, hogy mégis? Nagyon szeretnék, ha nem megy játsszam ki őket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van pénzed tápra, oltásra, egyéb orvosi kezelésre? Vagy anyudék pénzéből oldanád meg?

Foglalkozol a meglévő macskával?

2014. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%

Szia! Én régen mindig azt csináltam hogy hazállitottam egy cicával.xdd Amugy beszéld meg velük hogy etetni/gondozni fogot. Meghogy nagyon szeretnél még 1 kiscicát. :)

14/L

2014. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Havi szinten 4-5 e. Ft EGY cica, plusz az oltások és gondolni kell arra is, ha megbetegszik valamelyik, ugranak a tízezrek. "ha nem megy játsszam ki őket?" ilyet pedig ne tegyél, ne hozd sem a szüleidet, sem a macskát olyan helyzetbe, amiből egyik sem jön ki jól.!
2014. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, foglalkozom a meglévővel is, nagyon szeretem. A helyzet annyi, hogy nagyon sok kiscica van nagyon rossz helyzetben, és szerintem mi anyagilag megengedhetnénk magunknak még egyet.

Én még nem keresek pénzt, 14 éves vagyok.:(

2014. okt. 31. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd ha lesz saját kereseted, annyi macskád lehet, amennyit anyagilag bírsz. Anyudék pénzéből meg legyen jó élete annak az egynek, ami van.
2014. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hátha annyira szeretnél mégeggyet akkorcsak vidd haza mond azt h követet téged..meg hogy 2 cica az még nem sok és ugyanúgy gondját viselnéd:)
2014. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!