Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik a macskám. Beteg?

Nem eszik a macskám. Beteg?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre hogy nem akar enni a macskám. A viselkedése nem változott játékos maradt. kb fél éves cica ha ez számít valamit.

2014. nov. 2. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kint tartjátok? Mert akkor lehet, hogy elmegy vadászni és jól bekajál.
2014. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erdő széle? Panel? Tanya? Kertes ház?

Vadászni tudott esetleg a szomszéd macskatányérjából is...

2014. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így szokott lenni.
2014. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kertes ház. remélem nem komoly
2014. nov. 2. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is elvárom azt a tiszteletet, amit én nyújtok! Nagyon könnyen elképzelhető, hogy valamelyik szomszéd jóllakatta. Ha majd úgy érzi egyszer, hogy ott jobb, akár ott is marad.


A macskákat a gazdájához semmi féle érzelem nem köti! Ha ugyanazt, vagy jobbat megkap másutt, el is felejt téged. Ha most bezárod, akkor lehet, hogy napokig nem látod utána, azután végleg elszökik. Egy életre, meg nem zárhatod be, nem "panelmacska". Azokat is azért lehet zárva tartani, mert sohasem látott szabad világot, így aztán még fél is tőle.

2014. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszik már? Mert ha még mindig nem, és gubbaszt, akkor beteg.
2014. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!