Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám. Haza jöhet...

Eltűnt a cicám. Haza jöhet még? Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a cicám. 2 éves fekete kandúr. Szinte már úgy tekintettem rá mint a második testvéremre. Lassan 3 hete eltűnt pedig mindig hazajön enni. sokat csajozik nincs ivartalanítva. [link] [link] (az első képen még pici).

2014. nov. 8. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hete akkor eselyes, hogy soha tobbe nem latod... :/
2014. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Három hét nagyon sok. Sajnos a kandúrok sokat csavarognak a lányok után, ilyenkor baleset is érheti őket. Ivartalanítással megelőzheteők lennének az ilyen aggódások.
2014. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Az én cicám is tűnt már el 2 3 hétre de visszajött ilyenkor szeretnek menni a lánycicákhoz de ne félj szerintem a tied is vissza fog jönni :)
2014. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Senkimégisvalaki válasza:
48%
Régen az én kandúrom is rendszeresen elcsászkált, várj még, nincs minden veszve. :)
2014. nov. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha időben ivartalaníttattad volna, valószínűleg most is melletted lenne. Tudtad azt, hogy nemi úton, verekedéssel (ivaros kandúrok) halálos gyógyíthatatlan vírusokat kaphat el? Hogy ivarosan távolabb elmászkál és közben millió veszélynek van kitéve? Nem akarlak megrémiszteni, de Halloween környékén sátánisták összeszedik az utcáról a fekete és fehér macskákat, hogy feláldozzák őket. Sajnos ennek Magyarországon is nagy "divatja" lett. Remélem a cicád nem ennek esett áldozatul! [link]
2014. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
reménykedj,hátha hazamegy még
2014. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Reménykedem de nem szokott mászkálni, mindig hazajön enni . eddig a legtöbb távolmaradása 3 nap volt akkor is nagyon hiányzott, de most már lassan 3 hét..... nem teljesen 3 de már csak pár nap. Este mindig kimegy kb 20:00 kor és reggel jön haza. És egyszer pénteken este ment el. másnap nem jött haza. Még nem aggódtam mert azt hittem holnap már jönni is fog. De másnap sem jött akkor már viszont aggódtam. Most meg nem is tudom felfogni pont ő eltűnt. És nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon hozzá nőt a szívemhez.
2014. nov. 9. 12:26
 8/16 A kérdező kommentje:
És pont az a nap előtt amikor eltűnt éppen arra gondoltam mi lesz velem ha eltűnik és nem jön haza. Most már nem vagyok rá kiváncsi. És (ezt komolyan mondom) mindig halucinálok hogy elfut előttem. Meg egyszer lementem az udvarra ki az utcára hátha ott van. Nemtaláltam mentem haza és azt láttam hogy egy macska mászik a a házunk kertjébe. Futottam oda és senki sem volt ott. Pedig biztos voltam benne hogy egy fekete macska volt. Pár méterre voltam tőle.
2014. nov. 9. 12:31
 9/16 anonim válasza:
megértem,hogy hiányzik. szerintem azért hallucinálsz. sajnálom
2014. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dorcsi,Dorci, Dorka válasza:
34%
Reméljük meg lesz a cicád! nekem is volt már ilyen hogy hetekig nem jött elő ... és mikor már feladtam volna megjelent... egyszercsak ott volt az udvaron az egyik reggel! hihetetlen érzés volt!! Én úgy gondolom hogy a te cicád is haza fog még találni! enyém is kandúr !
2014. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!