Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnt és hiányzik! Mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt és hiányzik! Mi lehet?

Figyelt kérdés
4napja találkoztam egy fiúval, akit még régebbröl látásból ismertem. Véletlenszerűen alakult a dolog, egyik este együtt ittunk ott volt még a barátnöm, neki a testvére és kiderült, hogy az a fiú és a barátnöm testvére 1,5hónapja együtt vannak. A fiúval egész éjjel szemeztünk meg dumáltunk is egy kicsit és amikor ment el akkor mondta, hogy vegyem fel egy közösségi oldalra. Másnap ö vett fel engem. De kiderült, hogy már 2napja külföldön van és dolgozik. Azóta nem hallottam felöle. De haza szokott járni. Most akkor mivan? Semmi? Vagy reménykedjek? Segítsetek légyszí! A fiú 27 és én 21L
2011. nov. 9. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Most akkor van barátnője? Mert ha igen, akkor hagyd szépen békén. Még ha kezdeményez, akkor is.
2011. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsövel.
2011. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van de, nincsenek meg olyan hű de jól. És mivan ha ö a nagy ö én meg neki... és ezmiatt elszalasztom? Ilyenekre is gondolni kell. :)
2011. nov. 9. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ő a nagy ő, akkor majd akkor fogtok találkozni, amikor neki nem lesz nője. Bemagyarázni nem kell a dolgokat. Szállj le róla. Te bezzeg ugranál, ha valaki a fickódra mászik, mi?


Nem kertelek, nagy ribanc vagyok. Igaz, magasabb fokon művelem ;)

Hidd el, egy pasi hiába áltat azzal, hogy majd elhagyja a nőjét miattad...100x megtörténhetett volna velem, mégsem történt meg. Nem fogja másért elhagyni.

Csak magadnak ártasz azzal, ha reménykedsz. Hacsak nem egy pár lopott órára áhítozol.


27/n

2011. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De rühellem a hozzád hasonlókat kérdezö :) Azt kívánom, hogy majd egyszer neked is így szedje szét valaki a meglévö kapcsolatodat. Az nagyon vicces lenne :)
2011. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!