Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a cicát arról, hogy mindenhova odavizeljen?

Figyelt kérdés
9 hónapos kandúr.. ami furcsa, hogy volt már szobatiszta. nem csúfított oda sehova, meg semmi.. de úgy egy hónapja elkezdett mindenhova odavizelni (cipők alá, mosógép mögé, mikró mögé, szoba közepére..) a kérdésem az volna, hogy nem tudjátok, hogy miért csinálhatja ezt? meg esetleg valami ötletet szívesen fogadnék arra, hogy hogyan leszoktassuk róla..
2010. jan. 29. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkezdte megjelölni a területét. A leszoktatás engem is érdekelne.
2010. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ivaréretté vált. A kandúr macska jelöli a területét (territóriumát). Sajna, ki kell heréltetni állatorvossal. Ez a műtét veszélytelen a cicára, utána nyugis lesz.

Nekem ezért van mindig lány cicám a lakásban.

2010. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Herélés.
2010. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat. még az a kérdésem volna, hogy tudja-e valaki, hogy körülbelül mennyibe szokott kerülni a kiheréltetés?
2010. jan. 29. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás jelentősen csökkenti, de sosem szünik meg , nem kívánatos helyekre oda fog mindig pisilni.
2010. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi dokinknál 4000 a kandúr. Budapesten.
2010. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezd ivaréretté válni. Ivartalaníts! Az én cicámat is ivartalanítattuk. Nem priccel sehová és szaga sincs.
2010. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!