Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szedjem ki a parkettából...

Hogy szedjem ki a parkettából a macskapisi foltját?

Figyelt kérdés
Sajnos a macskám még ivartalanítás előtt lepisilte a szönyegem, és alatta a parketta is pisis lett. Persze feltöröltem, de azóta pöttyös ott a parketta a szönyeg alatt, sajnos beleivódott a pisi. Van valami trükk amivel el lehet távolítani a pöttyöket belőle? Sajnos csak most vettem észre, kb már fél éve ugy lehet... :S
2014. nov. 29. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
csiszolás és újralakkozás.
2014. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Csiszolás, lakkozás nem segít. Vettem egy lakást, a parketta szőnyeggel volt lefedve. A csajnak macskája volt, olyan büdös volt a lakás mint a dög. A sütő is tele volt (nem viccelek) macskaszőrrel, a sütőajtó karmolásnyomokkal, lazán eltudom képzelni hogy bejárt a rohadt dög a sütőbe is. Hiába hagyta ott a tűzhelyt, ki kellett dobni. Visszatérve a pisire.... felszedtük a retkes macskahugyás iszonyat büdös szőnyeget, három nagy folt alatta... fekete foltok, olyan 0,5×0,5 méteresek. Azt se tudtuk mi lehet. Mikor elkezdtük csiszolni a parkettát rájöttünk... macskahúgy... Olyan rohadt büdös volt, azt hittem felfordul a gyomrom. És nem lehetett felcsiszolni, velejéig ganés volt az egész, hiába dúrtuk át négy rétegben parkettacsiszolóval, úgy beleitta magát a macskahúgy a parkettába. Korom fekete, lakkozás után még látványosabb. Valószínű ott tárolta az almot, takarítani smafu volt, ahogy hugyozott az a dög úgy hugyozott. Az a macska olyan kárt csinált abban a lakásban, ahogy iszonyat. Először is eltitkolta a tulaj, rejtegette ezeket, elárulni nem árulta el. Másodszor fel nem foghatom hogy képes macskahúgy szagú lakásban élni valaki. Én jártam a barátnőmhöz is állandóan macskát etetni mikor elutazott, meg almozni, a gyomrom forgott. Hiába, az a büdös az egész lakásban érződik. Nincs olyan alom, vagy akármi ami a macska szagát elnyomná. Ahová megy hugyozik, az tuti hogy kuka. Hát én inkább a macskát vágnám ki. Az biztos, hogy a parketta csiszolás, lakkozás sem tünteti el a foltot. Domestos, hypo semmit sem ér.
2015. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!