Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kettő lassan három napja nem...

Kettő lassan három napja nem találom a kiscicámat, még haza jöhet?

Figyelt kérdés
Alig múlt egy hónapos, és még sose hagyta el a teraszunkat, ideje nagy részét a bélelt házában töltötte. Beteg volt, de az állatorvos azt mondta semmi komoly, erre másnapra eltűnt Félek, hogy meghalt valahol.
2014. dec. 6. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na kérem ez az abszolút felelőtlenség,egy állattal szemben...Beteg,épp egy hónapos kismacskát kint hagyni(ilyen időben,ilyen körülmények között.)

Keresgéld tovább,hátha meg lesz,hívd fel a közeli menhelyeket,szomszédokat hogy nem látták-e valahol.

Mellesleg egy macska nem olyan mint egy kutya,legtöbbjük jön-megy kalandozik,nem maradnak csak a kertben.

2014. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyapjú párna meg takarók vannak a szőrmével kibélelt házában, de nem engedik be a szüleim. Úgy két hete találtam, és gondoltam nem hagyom éhen halni egy bokorban.
2014. dec. 6. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis két hetesen találtad, és minden nap 2-3 óránként kimentél az udvarra megetettni őt macskatápszerrel, esetleg kecsketejjel? Ha nem akkor a macska nem egy hónapos volt hanem jóval idősebb. Esetleg garázsotok nincs, vagy valami olyan hely ami védett, és nem tud kimenni? Ha beteg volt nem szeretnélek elszomorítani de nem sok esély van arra hogy hazamenjen.
2014. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A beteg állatok utolsó óráikban elhúzódnak meghalni. Sajnos, én személyesen tapasztaltam, mikor a már nagybeteg cicám mindenáron a komód alá akart bebújni, mikor kiszedtem, már ment is vissza. Másnap reggelre meg is halt.
2014. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!