Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt hallottam, hogy terhes nő...

Azt hallottam, hogy terhes nő mellett nem egészséges, ha van cica. Miért? És valóban megalapozott ez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 15:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mire vegigolvastam nagyon jot derultem az egeszen. Aki beidez valamit azt se jol ertik, aki kutfobol elmondja egyszeruen azt se ertik.

Az oocytakat vajon hanyan vettek le? Es az elsodleges parazitagazdat? imadom ezt az oldalt, mert mindig jokdevem lesz tole :-)

2014. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

Amit mondok, az biztosan új lesz az előttem szólóknak:


Senkinek sem egészséges, hogy macskákkal és kutyákkal él egy lakásba!


Ennyi erővel disznót is hizlalhatnátok a lakásban vagy tyúkokat is tarthatnátok.


Nem is értem, hogy emberek miért akarnak állatokkal együtt élni? Minden csupa kosz, szőr, macskahúgy és bűz. Az más, hogy a gazdi ezt nem érzi (de a vendég igen). Nekem felfordul a gyomrom bűztől meg a macskahugyos homok látványától ha belépek egy kutyás-macskás lakásba, meg attól, hogy nem lehet leülni a kanapéra mert minden csupa szőr.


Nem vagyok állatellenes, de állatnak az udvaron, a szabadban van a helye, arra lett teremtve!

2014. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es! Engem érdekel a véleményed, azért kérdeztem.


14-es, nem mindenki él családi házban, de szerintem még mindig jobb egy lakásban élnie a cicának, mint sorsára hagyva az utcán. Azt meg, hogy ne legyen büdös, vagy szőrös a lakás, lehet orvosolni takarítással, megfelelő alommal és higiéniával - nálam pl. még a legkritikusabb és legőszintébb "vendég" sem tett ezekre megjegyzést.


Kérdésre visszatérve eddig továbbra is az a konklúzióm, hogy higiénia mellett nem jelent extra veszélyt a cica, ugyanugy máshonnan is meg lehet kapni.

2014. dec. 11. 16:27
 14/15 A kérdező kommentje:
javítás: 14 helyett: 12-es
2014. dec. 11. 16:27
 15/15 anonim válasza:
a cicának probléma hiszen nehezen szok meg új helyzeteket... DE ne dobd ki a cicát
2014. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!