Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen érveket tudtok felhozni...

Milyen érveket tudtok felhozni az egészséges étrend és a fogyókúra mellett?

Figyelt kérdés
Adott egy lány 15kg súlyfelesleggel,depressziós meg minden az érzelmei irányítják fullra enne enne és enne,nem hatja meg ha egészségtelen meg semmi. Ez a lány én vagyok. Győzzetek meg miért jobb nekem vékonyan!
2014. szept. 22. 17:33
 1/6 anonim válasza:
story of my life.17L
2014. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor kérem a sztoridat :)
2014. szept. 22. 17:40
 3/6 anonim válasza:
én is ezt csinálom. szeretnék leadni 15kilót, de egyszerűen nemmegy. vagy nem eszek, mert bűntudatom van, hogy megint bezabáltam, vagy zabálok. tudom, hogy eznem jó. ha elkezdek egészségesen enni, egy ideig kitartok,majd előtörik ez a zabálás belőlem.ilyenkor undorodommagamtól, sokszor hányingerem van, vagy mert annyit eszek, vagy az undor miatt, nem tudok emberek közé menni, sokat hiányoztam suliból is emiatt, hogy nem tudom magam irányítani. utána sokszor sírok.. suliba nem szoktam enni vinni, mert ha ennék is ugyan ezt csinálnám itthon, és nem szeretek mások előtt enni.nem szeretek tele lenni, jobb érzés ha éhes vagyok. nagy pulcsit hordok, igyekszem elbújni, nem szeretek így élni.. tudom, akaraterő, de kevésnek érzem azt hozzá. járok pszichológushoz, szeretnék majd erről is beszélni vele, de eddig más téma is volt. első voltam.
2014. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zowie válasza:
Teljesen felesleges győzködni, mert jól érzed magad 15 kg felesleggel és depisen az evési kényszereddel együtt. ellenkező estben nem kéne győzködni:)
2014. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zowie válasza:
*esetben
2014. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egészséges étrend és a fogyókúra nem ugyanaz. Érvek? Egészségesebb vagy, nem dolgozik annyit a szíved, a szerveid, tovább fogsz élni, hosszabb távon boldog leszel, nem csak addig amíg eszel, könnyebb lesz minden, neked is jobb lesz, a kedved is, szívesen fogsz kijárni emberek közé, vagy nem, nem tudom milyen a személyiséged, kövér embereket lenézik, téged akkor már nem. Remélem elég volt ennyi.
2014. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!