Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 14 hetes kandúr cicám mellé...

14 hetes kandúr cicám mellé ma hoztam egy 9 hetes szintén kandúr cicát. Az idősebbik fúj rá. Hogyan tudom elfogadtatni egymással a 2 cicát? Ivartalanítva lesznek majd.

Figyelt kérdés
2 alomláda van itthon.Tudnak majd ugyanabba járni? Vagy a kisebbiknek beüzemeljem a másikat alomládát?
2008. aug. 16. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Először mindig így van. Meg kell szokniuk egymást, ismerkedniük. Lehet, hogy egy pár nap és összehaverkodnak, de lehet, hogy szükséges lesz pár hét is. Az ivartalanítás viszont nagyon sokat fog segíteni. Egyelőre hagyd őket, mert még tisztázniuk kell, hogy ki a főnök. Ez ellen sokat nem tudsz tenni. Ha nagyon nagy lenne a vita, szedd szét őket egy kis időre.
2008. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Töbször kell őket egybeengedni és majd megszokják.Így voltak az én cicáim is,és végül megszokták.

Sok szerencsét hozzá.

2008. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!