Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le arról a...

Hogy szoktassam le arról a macskámat, hogy ne jöjjön be, amikor wc-zek?

Figyelt kérdés

Hiába rakom ki, mivel klausztrofóbiás vagyok, ezért csak behajtom az ajtót, de kinyitja...

Ha más ember wc-zik nálunk, gyorsan belopózik, észrevétlenül..

Ha bent van, folyton bámul.. Nagyon idegesítő :(


2010. febr. 1. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha behajtod az ajtót, told oda a szemetest és akkor talán már nem tudja kinyitni az ajtót.
2010. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kívülről lehet kinyitni az ajtót:P Nehezen tudnám eltorlaszolni a falon kívülre.. :D
2010. febr. 1. 13:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

aha, erre nem gondoltam, nekem befelé nyílik. :)


de így talán még egyszerűbb: köss a kilincsre egy spárgát, vagy színes szalagot és fogd szépen, kiközben pisilsz. :) ha végeztél, a cica még játszani is tud vele. :)

2010. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
akarom mondani "mikozben"
2010. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nahát...! Azt hittem, csak az enyém ilyen... :-DDD


Az enyém is benyarvogja magát hozzám, felmászik a wc melletti betétes-vattás kispolcra és szó szerint belebámul onnan a s.ggembe! Nagyon jót röhögtem, amikor egyszer már csak azt éreztem, hogy valami szőrös simogatja a s.ggem :-))) Úgy vettem el onnan. Ha más nem, akkor a konvektorra megy és mélyen a szemembe néz. Ha kizárom, akkor az ajtó előtt gubbaszt és ott vár meg. Ha lehúzom a wc-t, akkor kis híján beleugrik, annyira tetszik neki a lemenő víz. Szerintem fél, hogy lehúzom magam a wc-n és szigorúan felügyel rám :-)))


24/L

2010. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos :DD

szerintem zárd be valahová a macskát miközben vécézel, ha meg nagyon sietős, egyszer egyszer úgyis kibírod :)

2010. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csukd be valamelyik szobába. Az enyém fel-le szaladgál rajtam olyankor, a térdem az ugródeszka. Gondolhatjátok mennyire "segíti" a dolgomat :)
2010. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt meditálunk a wc-n XD


A spárgás módszer nyerő

2010. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én egyik cicámra akkor jön rá a dorombolás. Nyolcasban járkál a lábamhoz dörgölőzve, bújcsizva.

A fürdést is mindig végigülik. Engem nem zavarnak különösebben... :) A páromat annál inkább. Ő kizárja őket. Ha ki vannak zárva, akkor ott ülnek megbabonázva a fürdőszoba előtt és szuggerálják az ajtót. :D

2010. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi mindig együtt wc-zünk a cicámmal. A wc mellett van az alom, és amikor én megyek, rögtön jön ő is. Csak pisl egy pici, aztán kapirgál. Minden egyes alkalommal! Szerintem cuki. :)
2010. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!