Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicámmal?...

Mit csináljak a kiscicámmal? (nagyon sürgős! )

Figyelt kérdés
Tegnap belemászott az egér ragasztóba , acetonnal leszedtük a ragasztó nagyját , de még marad rajta , majd letörölgettük egy vizes ronggyal , hogy nehogy baja legyen az acetontól , de reggelre rosszul lett . Furcsán rángatózik , néha még megy félrefelé is . Szerintünk lerágta a ragasztót a mancsáról . Adtunk neki tejet , de mit csináljunk vele ? ( állatorvos kizárva , hétvégén nem dolgozik a közelben )
2014. dec. 13. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kizárva az állatorvos, akkor kizárva az is, hogy életben maradjon, ilyen egyszerű.
2014. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ui: amúgy meg munkanap van.
2014. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Remek ötlet volt a nagy eséllyel nem mérgező egérragasztót (a Biostop tuti nem az, a többiről nem tudom) a mérgező acetonnal lemosni.

Ha nincs orvos a közelben, vidd messzire. Ahogy az előző válaszoló említette, munkanap van.

Egyébként ezt az "adtunk neki tejet" dolgot nem értem. Minek? Az gyógyszer? Én, mint laktóz intoleráns ember, biztos nagyon örülnék neki, ha valaki mérgezésre még meg is itatna tejjel (a macskák nagy része is laktóz intoleráns).

2014. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3, mergezes eseten szoktak tejet itatni, hogy lassitsa a felszivodast. Hogy valojaban tenyleg blokkol valamit, vagy csak arra jo, hogy gyorsan kioblitse a beleit, igazabol nem tudom.

Mindenki ezt csinalja, mondjuk, en meg nem hallottam olyanrol, hogy kulonosebben hasznalt volna, de ki tudja...

2014. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sós vizet érdemes vele itatni hogy kihányja, de ez csak akkor hat ha a mérgezést követő 2 órán belül megtörténik. Érdemes higítani a mérget tehát igyon nagyon nagyon sokat hogy felhiguljon a méreg. Meg kell próbálni semlegesíteni az acetont szódabikarbónás vízzel.
2014. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!