Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatnám le az...

Hogyan szoktathatnám le az ágyba pisilésről?

Figyelt kérdés

Nem véletlen balesetek, az ivartalanított, fél éves kandúr cicámnak már szokásává vált alomként használni az ágyat, éjszaka amikor alszunk, mindig odapisil. Aztán meg az ágy másik felébe megy, és alszik.


Mit tehetnék, hogy ezt megakadályozzam ÉS végleg leszoktassam róla? Ha a paplant még egyszer mosom, már tönkre megy, a hálószobaajtót meg ugyan becsukom egész nap, úgysem ott vagyunk, de éjszakára ez kellemetlenebb, mert se szellőző, se ablak nincs ott. Ez nem tartható állapot.


Arra gondoltam, hogy mivel furcsamód viszolyog a narancshélytól, kifacsarok egy narancsot, és azzal spriccelem be az ágyat, ez működhet szerintetek? Vagy egyéb taktikákat tudtok mondani, amivel le tudnám erről szoktatni? Kezdek paranoiás lenni, amint megjelenik a macska az ágyon, egyből lerakom, pedig nagyon szeretek cicával aludni (eleve így nőttem fel).


Lakáscicáról van szó.


Előre is köszönöm!



2014. dec. 18. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na, én találtam is ilyen oldalakat. Egy ....Patrícia nevű doktornő ajánlja a távoltartó, ill. helyhez szoktató szerek alkalmazását. Egyik odavonzza az alomhoz, másik elriasztja a helytől. De azt írja, ha egyszer megjelölt egy helyet, azon a mosás sem segít, néha újra kell kárpitozni a bútort, mert olyan erős a szag, hogy a szoba meleg levegője még inkább kihozza...:)
2014. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

nyomd bele az orrát(de csak gyengéden ha nem elég gyengéd

örökké fél majd tőled)

2014. dec. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyakran csereled hetente? Hmmm

Am Veled van baja ha akk pisil oda mikor ott vagy

2020. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tavoltarto es feliway nekunk nem valt be
2020. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!