Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a cicám (? )

Elveszett a cicám (? )

Figyelt kérdés
van egy 6 éves fekete fehér ivartalanitott macskám akit mindennel jobban szeretek es most eltűnt :,(. 4 napja nem jön haza es egyszer mar tűnt el így es akkor ugy jött haza hogy el volt utve es leesett a farka ezért nagyon aggódom . Kinti cica es este mindig hazajön enni es néha beengedem egy két órára nappal . A világ legjobb macskája , nagyon ragaszkodunk egymáshoz es most megis eltűnt . Hazajön szerintetek ? :(
2014. dec. 28. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, es szivbol remelem, hogy tevedek, de szerintem mar nem jon haza -_-
2014. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem nem
2014. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát amit mondok az félig lelkesítő, félig szomorú.

Azt mutatják kutatások és saját tapasztalatom is, hogyha egy macska jól érzi magát valahol sokkal huzamosabb ideig is ott marad mint pl a kutya. Az én macskám egy hónap után jött haza kefélt szőrrel és meghízva...

2014. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem hiszem teljesen, amit írok, de figyelj, legyünk optimisták. :) Lehet, hogy csak elkóborolt egy kicsit. A macskák (főleg a kintiek) szeretnek néha elkalandozni egy kicsit. Az én cicám kifejezetten gyakran csinálja ezt velünk, és persze én is aggódom, mert öreg már, de mindig arra gondolok, hogy talán csak megunt minket. Volt már, hogy másfél hétig nem láttam, de nem történt vele semmi. Egy kissé sablonos, de jó tanács: reménykedj a legjobban, és készülj fel a legrosszabbra!
2014. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!