Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha kohog a cica?

Mit tegyek ha kohog a cica?

Figyelt kérdés
Kb. 6 honapos, nem hiszem hogy megfazott mert ugy talaltuk egy fan szegenyt es kb. Ket napig kinti cica volt csinaltunk neki hazat hogy tudjon hol aludni aztan lett csak benti cica,neha kiengedjuk mikor nyavog akkor be, haromszor kap enni egy nap,tobbszor kap hazi kosztot es szarazat, nem kap jeghideg vizet inkabb majdnem langyosat, es neha rajon hogy lenyujtja a fejet neha kinyujtja a nyelvet es kohog, lehet hogy amit lenyel szort irritalja a legcsovet? Kerlek irjatok mit tegyek vagy mit adjak neki? Koszonom!

2015. jan. 3. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Robituszin
2015. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az éppen elég volt neki, két napig + két éjszaka kinti cica volt!!!!

Próbáld ki te magad! Attól még nem lett kinti cica, az csak arra volt elég, hogy tisztességgel megfázzon....

Vidd orvoshoz!!!!

Ha már befogadtad, felelősséggel tartozol érte!!!

2015. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát az előélete lényeges, mert ha kint élt mielött befogadtátok a kint létnek meg sem kell neki kottyanni! Én inkább arra tippelnék, hogy szőrcsomót köhög fel! A mi macskánk is szokta csinálni! De ha bent élt régebben akkor a kint lét lehet betett neki!
2015. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El kell vinni állatorvoshoz. Amúgy is el kell, mert kell kapnia féregtelenítőt, bolha elleni kezelést, oltásokat. Addig ne adjál neki semmit, majd a doki megállapítja, hogy beteg-e és ha igen, mit kell adni neki.
2015. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg csodalkoztam is mert ugy fogadtam be es tuti hogy mastol szokott meg mert semmi baja nem volt, az is lehet hogy azert csinalja mert lattam mar hogy fuvet eszik kint, szivesen elvinnem allatorvoshoz de sajnos nincs annyi penzem ra es ezert gondoltam hogy kiirom hatha valakinek van tapasztalata es elmondja mit tegyek.
2015. jan. 3. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvosra nem volt pénzed, de az internetre igen. Érdekes.
2017. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!