Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegségre utalhatnak...

Milyen betegségre utalhatnak az alábbi tünetek? (Ahány állatorvosnál jártunk, mindegyik mást mondott, a véleméynetekre lennék kíváncsi).

Figyelt kérdés

Lány cica, 7 hónapos, házimacska.

láz (magas és hosszú időn keresztül 39,3-41 C),

duzzadt nyirokcsomók,

étvágytalanság (kicsit eszeget, de nem annyit mint szokott, vizet alig iszik, szinte semmit - a doki mondta is, hogy ki van száradva),

kedvetlenség,

a széklete teljesen normális (egy nap volt világos színű hasmenése, akkor nagyon rosszul volt, az alomig nem ment el, de azóta volt),

sokat alszik, főképp a meleg helyeket keresi (az én illetve párom hasa, kandalló előtt stb.),

tegnap hányás (erős lázzal kísérve, átlátszó folyadék, de nem habos)

szőrhullás

Hoszabb élénkebb időszakok (minth már majdnem teljesen gyógyult lenne, majd egy nap nagyon rossz, letargikus, nagyon lázas, aztán megint javul)


A tünetek már lassan két hete tartanak, az állatorvosok széttárják a kezüket. Az egyik szerint ez macskanáta, másik szerint macska aids, de volt már leukózis és parvo tipp is. Az egyik doki már másfél hete kb temette, h búcsúzkodjunk mert szerinte a másnapot sem éli meg a cicu. Magyarul passz.

Szerintetek?


2010. febr. 6. 08:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

JAJDEJÓÓÓÓ!!! Nagyon szorítottam neki! Örülök, hogy meggyógyult!


Még nagyon sok boldog együtt töltött évet kívánok nektek!


Ja, utolsó voltam

2010. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!