Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem birom elviselni, ha mas...

Nem birom elviselni, ha mas basztatja a macskam rajtam kivul?

Figyelt kérdés
Van egy cicam, akivel sokat jatszok, olelgetem, csikizem, stb. Viszont ha mas er hozza egy ujjal is, meg akkor is ha a cicanak ez tetszik, akkor a plafonon vagyok, mert felek hogy rosszul nyulnak hozza, vagy a macska agyara mennek. Idonkent ismerosokre, csaladtagokra kell biznom, es olyankor sik ideg vagyok,aggodok hogy valami baja lesz. Ezzel mas macskatarto is van igy?
2015. jan. 11. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavart , ha durván játszottak a macskámmal,és láttam , hogy nem tetszik neki. Akkor engem is nagyon bosszantott. De ,ha csak simogatják, ölelgetik vagy szépen játszanak vele az nem zavar.
2015. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat van olyan ismeros, aki nem olvassa a jeleket...pl ful hatrasunyitasa, farok csapkodasa, ilyenek.
2015. jan. 11. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sík idegnek kell lenni, hanem normálisa hangnemben el kell magyarázni a hozzá nem értőnek, hogy az nem jó a cicának, máshogy játsszon vele.

Egy pöttyet túlspilázod. :)

" felek hogy rosszul nyulnak hozza," Nem porcelánból van, többet kibír, mint gondolnád.

"a macska agyara mennek" Normális macska ezt tudja kezelni, nem kellesz hozzá.

2015. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy túlreagálod, akkor magadnak tudod feltenni a kérdést, hogy miért?

Családoddal, pároddal, barátaiddal a kapcsolatod rendben van?

2015. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem szeretem sokszor, amikor más nyúl a macskámhoz. Nagyon sokan utálják a macskákat, és ahelyett hogy simogatnák, csak szekírozzák. Amikor a bátyám haverjai átjönnek, be is szoktam zárni. Sokan nem értik, azt hiszik a farokcsóválás olyan mint a kutyáknál, stb. Viszont ő a te macskád, neked kell megvédened, a te felelősséged, hogy jól érezze magát.

2015. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!