Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szállítsam ilyen hidegben?

Hogyan szállítsam ilyen hidegben?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de nem szeretném, ha megfagyna szegény :)

Állatorvoshoz viszem a cicámat este, ivartalanítás lesz, szóval hazafelé gondolom nem lesz magánál.

Akkor még be tudom takargatni valami vastagabb pulcsival, de odafelé nem hiszem hogy értékeli, ha megpróbálom bebugyolálni :D

Teljesen benti macsek, a férjem fázós, szóval itt állandóan 25 fok körül van, nem vitte túlzásba a téli bundát, és jópár utcát le kell gyalogolnunk.

Ilyenkor ti mit csináltok? Elég neki egy pulcsi a hordozóba?

Ha már itt tartunk, úgy nagyvonalakban mire számíthatok?


2015. jan. 12. 07:30
 1/2 Sebok ***** válasza:

Nálunk melegebb van bent. Hidd el egy 10-15-20 perces friss levegőtől semmi baja nem lesz.hazafelé takard be persze mert alvás közben más.

Nem írtad hogy fiú vagy lány cica.

Ha fiú egyszerűbb és olcsóbb a dolgod. Elaltatja,pikkípakk kikapja a golyókat és már kész is.A szemét bekeni egy krémmel nehogy kiszáradjon. ébredés után előfordulhat hányás.ma még ne etesd meg inni is csak estére hagyd.olan lesz mint aki részeg,dülöngél,de menne. :)

lány cicánál komolyabb mert leborotválják a pocakon a szőrt lesz rajta vágás.hisz neki belül vannak az elköttendő dolgok.Visszavarrja majd neki lesz ott varrás...ha jó cica nem bántja varrat szedésig ha rossz akkor gallért kap ami hát nagy kín neki.mienk fal melett jött mindíg,húzta a falon a szélét,felakadt a szék lábaiba,de jobb mintha kitépkedni a varratokat. :)

ne aggódj a cicád miatt..

2015. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy kisebb párnát rakok a hordozóba, az jól kibéleli.(nekem jó nagy méretű hordozóm van) Mikor viszed haza, úgyis alszik, akkor még pluszban takard be melegen, akár az említett pulóverrel.
2015. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!