Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lehet ujra kiscica?

Mikor lehet ujra kiscica?

Figyelt kérdés
anyacicámnak 5hetes porontyai vannak.de már ugy tüzel megint, h az örület. szobacica,nem félek,h véletlen megint vemhesül,de meddig nem javasolt ujra pároztatni? egy évben egy alom ugy hallottam az még nem megterhetlö a számára.vagy többet kell pihentetni?ez a mostani az elsö alma.
2008. aug. 20. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyázz rá, ha ez az első vemhessége.

Lehet, hogy a kölykökkel sem bírna.

2008. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most nem vemhes, hanem 5hetes cicái vannak.csak tüzel. s meddig kéne várni az ujabb fedeztetéssel h a cicám szervezetét ne viselje meg a következő vemhessége.jövö februárban már lehetne kb?
2008. aug. 20. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező miért szaporítja az amúgy is nagyon nagy létszámú gazdátlan cicusok táborát?

Mit csinál a sok kiscicával??


Nem kellene esetleg ivartalaníttatni? Ha mot volt egy szülése a cicusnak az épp elegendő. A jövőre nézve a cicának is és Önnek is jobb lesz, ha elviszi állatorvoshoz.

Higgye el hosszú élet vár rá a jövőben, és kölykei is voltak már.

2008. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elnézést,de egy fajtiszta gyönyörü perzsa cicárol van szo,aki kizárolag szobacica,s csak akkor lesznek kölykei ha én szeretném,nem fedezi be az utcán akármilyen kobor beteg cica.a macskám oltott, tesztelt, egészséges macska. a kiscicák jo helyre lettek eladva szeretö gazdiknak. s ha azt a tanácsot kapom, h 2 év mulva ajánlott ujra fedeztetni,akkor megfogadom a tanácsot. azt magamtol is kitaláltam h most nem szabad s eszemben sincs.pont ezért kérem tapasztaltabbak és hozzá értöbbek bvéleményét ki,h mikor lenne lehetséges s nem fedeztetem megint agyba föbe mert tüzel....
2008. aug. 20. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ilyen cicusról van szó akk sztem egyenlőre elég volt neki az öt kiscsöppség :)

sztem jövő év elején már újból lehet pároztatni, hogy ne legyen nagyon megterhelve :D

2008. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!