Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tarthatok skót lógófülü...

Tarthatok skót lógófülü kiscicát két kinti korcs kizuya és egy kibe járkálós bichon havanese kutya mellett? Igaz hogy túl érzékeny eza fajta? Miért ilyen élrzékeny? Micsináljak? Inkábbne tartsak ilyen állatot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 09:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos a véleményem nekem is meg van arról ahogy irsz a kutyáidról,de nem azon kéne elöbb elgondolkoznod,hogy örökbe add a számodra "KORCS" kutyákat???Küldhetnél esetleg fotót is róluk :)))
2010. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A macskának sem lesz jobb egy ilyennél.

Az is sokat elárul,hogy az aktuális divatfajta cicát akarja.


Mi lesz a macskával,ha a fajta kimegy a divatból?

Neked fából vagy vasból kéne állat!

2010. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát ti mind hülyék vagytok! már boccs!!!! 1.nem adom semmi pénzért a kutyáimat felőlem akármit adhatsz cserébe!

2. nem a divat állatokat szeretem mert ha azokat szeretném akkor nem lenne 2 keverék kutyám

3.ahol én élek mindenki így szólítja az ilyen kutyákat és nem azért szólítjuk így mert nem szeretkjük őket

4.ha küldenék képet és látnátok milyen szépek akkor szerintem már nem ilyen véleménnyel lennétek rólam

5.a városiak soha az életben nem fogják megtudni hogy hogyan lehet vagy kell igazából ugy nevelni az állatokat hogy nekik is olyan legyen mint a régi életük(arra gondolok hogy pl: szabadság,viselkedésük normális legyen ne az hogy jajj kiállításion így úgy viselkedj utána ha nem akkor szar volt jobban kell tanítani meg minden)

6.nekem is megvan a véleményem rólatok

7. nem úgy kellene valakit kiismerni hogy leír három sort és abból megállapítani.

8.van egy fiú és egy lány keverék kint az (UDVARON) nehogy férreértsétek és azt kiivartalnítottuk és ezért egy kicsit kövérke szegény

9. nyáron mindig megfürdetem őket (azért nyáron mert hamarabb vagy később nem jó mert megfázhatnak)

10.kiszoktam vinni őket sétálni

11. mindig megkapnak minden oltást

12. ők a család kedvencei

VAN MÉG VALAMI BAJOTOK?

2010. febr. 7. 15:41
 14/19 A kérdező kommentje:
amugy meg azért azért kérdeztem hogy lehet e tartani kutyák mellett mert nem akarom hogyha lenne akkor valami betegséget kapna el a kutyáktól mert a kutya aki ki-be járós az valami betegséget adna neki. szval azzal nincs gond hogy nem szoknak össze mert korábban is volt házi macském ki-be járós volt csak a szomszéd mindoig megmérgezte a benti macsekkal meg nem történne ilyen esetleg ha a kutyától elkapna betegséet és csak ennyit akartam tudni hogy a bichon havanese kutyám mivel sokat van kint meg bent nem-e kocgázatos vagy mennyi esélye van annak hogy elkap valami betegséget
2010. febr. 7. 16:09
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen betegséget nem kapnak el egymástól, ha szépen évente be vannak oltva mindnyájan a kötelező veszettség elleni és a kombinált oltásokkal.
2010. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! végre a hasznát is vehetem ennek az oldalnak!
2010. febr. 7. 20:32
 17/19 anonim ***** válasza:
A két nagy kutya valszeg irigy lenne a kicsire. Inkább ne próbálkozz, nehogy bántsák ilyenkor borzasztó féltékenyek tudnak lenni. Csak kiskorukban lehet őket összeszoktatni, sajnos.
2010. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha 2 keverék kutyád nem szokott hozzá a macskákhoz akkor inkább ne ! Mert ebből baj is lehet !

Amúgy meg , ha ilyen okos vagy és mindenre tudsz írni valamit , valamint hogy mi milyen hülyék vagyunk miért itt kérdezel ?? !!

Nos mindegy , a lényeg az az hogy inkább ne vegyél !

Nem tudom hol laksz de kezd el felvilágosítani az ott lakókat hogy a keverék kutyát nem korcsnak hívjuk , ezt még a 8 éves húgom is tudja , pedig mi is kis városban lakunk !

Ha viszont kutyáid más macskákat is elfogadtak vegyél ... de vigyázz csak jó helyről nehogy KORCSOT kapjál ... :D

2010. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Két kinti korcs xD jesszusmaris.

Ha a kutya nincs macskákhoz szokva, bánthatja.


Mi lett a vége? Remélem hörcsögöt vettél xD

2016. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!