Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van mindenkinek a...

Mi baja van mindenkinek a Pucér macskákkal? 2 előnyük is van. Nem bolhásak és nem hullik a szőre. Mi kell még?

Figyelt kérdés

[link]

Nem aranyosak most mondjatok meg??


2015. jan. 20. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Draga 10. valaszolo.

Kulon gratulalok a szovegertesi kepessegeihez.

De azert segitek:

A kerdesben, es a valaszok targya is a kopasz macskak.

A kopasz macskak tobb szazezerbe kerulnek.

A negyedik valaszolo hatranykent emliti, hogy csak bent lehet tartani.

Tehat, szerinte a macska kintre is jo.

Szamomra ez a felfogas alapbol nem elfogadott.

Az meg foleg nem, hogy az ember vesz egy fajtatiszta macskat, es utanna kirakja az utcara.

Az, hogy az ingyenes macska utcara valo kirakasa (ami nekem eppen ugy nem oke) hogy jott ide... Feltetelezem siman nem erto olvasasbol....

2015. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem is csak annyit, hogy kizárólag bent tartható, de bent sem mindegy, hogy hány fokban.
2015. jan. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi kell még?....szőr! :) Vicceltem vicceltem! Mindenki szíve joga, hogy milyen állatot szeret, ebben az esetben a kopasz cicát :D Én imádom a cicáim szőrét simogatni, meg nagyon kis pihe-puha, mint a nyusziszőr :)De nincsen bajom az ilyen egzotikus fajtákkal sem :) De az én szemszögemből nézve nem tartanék ilyen drága cicust. Mentsünk cicát a menhelyről párti vagyok :) Na jó egyszer vettem egy Sziámi cicát, de mentés volt mert rossz körülmények közül hoztam el, ebből rendőrségi ügy lett és sikerült kimenteni a többi cicát is az állatvédő szervezet segítségével.
2015. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11 hadd segítsek neked felfogni, hogy rajtad kívül senki sem beszélt itt pénzről.

A macskát nem az utcára, hanem az udvarra engedem ki. (Igen, olyan kerítés van, amin nem tud kimászni, gondolom ilyenről még nem hallottál.)

2015. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szépek. Csúnya a ráncos bőrük, viszont ha lenne szőrük akkor tényleg szép lenne az arcuk.
2015. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!