Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajhullás! Tudom, hogy a...

Hajhullás! Tudom, hogy a legtöbb szoptató anyukánál előfordul /sajnos/, de mindenkinek annyira hullik, hogy szinte tincsek jönnek ki hajmosáskor? Fésülködni pedig alig merek.

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és 1 hónapja kezdett hullani borzasztóan. Mikor várható, hogy el áll? Eddig sem volt sok hajam, de mi lesz ezek után? Valami "gyógymód"? Femibion 400-at kezdtem szedni hátha segít...

2012. júl. 18. 07:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Na és persze minden tiszta haj és a gyerekem kezében is állandóan haj van, hiába gumizom össze. Nyugtassatok meg, nem leszek kopasz!
2012. júl. 18. 07:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnyugtatni nem tudlak, mert nálam is ugyan ez a szitu... Az én babám már 5 hónapos, de ugyanúgy hullik, mint egy 1 hónapja... Eddig még nem vagyok kopasz, de én is aggódom... Hajrá nekünk :)
2012. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak nem leszel kopasz. :)

Mindkét gyerekemnél kb ilyen korban nagyon nagyon elkezdett hullani. A homlokomnál 2 oldalt szinte kopasz is lett. Talán fél évesen állt le a hullás. De ugye mivel a terhesség alatt besűrűsödik a haj, mert akkor nem hullik, most az hullik ki. Elvileg... Nekem mondjuk nagyon sok hajam van, így annyira nem volt szembetűnő, azt leszámítva, hogy a homlokomnál teljesen kihullott. De utána szépen visszanőtt. Most 13hónapos a lányom, sok rövidebb hajszálam van, a homlokomnál is teljesen visszanőtt. Szóval ne aggódj ez a hormonok miatt van. És kopasz azért nem leszel.

2012. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Mintha csak en tettem volna fel ezt a kerdest, annyi kulonbseggel hogy en mar nem tudok szoptatni. Miutan elapadt a tejcim, iszonyatos hajhullas kezdodott, azota mar 4 honapos a kisfiam es sajnos meg mindig hullik, de talan mar nem annyi. Ugyanugy mint az elottem valaszolo, homloknal nekem is kihullott csak sajnos nekem alapbol is keves hajam van, igy nagyon szembetuno. A dokim azt mondta szedjek vitamint. Hat hogy mennyire segit nem tudom, de legalabb mar van par uj hajszalam.

Kitartast, nem leszel kopasz, de teljesen megertelek, en ugyanigy el vagyok keseredve.

2012. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem olvassátok, amit írok!

Mikor állt meg a hajhullásotok? 5 hónapja szültem, 3 hónapja iszonyatosan hullik a hajam. Már nagyon kétségbe vagyok esve. Nagyon szép göndör dús hajam volt, de mostmár úgy kopaszodok, mint a férfiak, kétoldalt. :( Fáj is a fejbőröm helyenként, nagyon félek, hogy meg fogok kopaszodni!

Nyugtassatok meg kérlek, hogy Nektek is elmúlt!!!!!

Szedek Revalidot már kb. 1,5 hónapja, változatosan étkezek, nem szoptatok.

2013. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!