Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megengednétek-e a cicátoknak,...

Megengednétek-e a cicátoknak, hogy igyon a poharatokból, ha veseproblémái lennének, ami miatt nagyon sokat kéne innia, de csak a poharatokból inna, különben egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azt a poharat később nem használnám. :P
2015. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mindig abba nyal bele, amiből én is iszok, gondolom érdekli, hogy mit cinálok :)

Nekem nem probléma, csak mások csodálkoznak.

2015. jan. 20. 19:33
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Ezen én is csodálkozom, nem jó amit csinálsz.
2015. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 piriiiii ***** válasza:
100%
Meg.
2015. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Cicám nincs de kutyám van. Neki nem engedném mert állandóan más kutyák fenekét szaglássza. Ha engedném azt hiszem előbb-utóbb én lennék beteg.
2015. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sowilo ***** válasza:
70%
A macska nyelvén érdekes dolgok lehetnek, mivel az egész testét azzal tisztítja. Meg ugye egy macska néha elkap 1-2 rágcsálót, vagy madarat, hogy jól szétmarcangolja. Ha így beleiszik a poharadba, fertőzéseket kaphatsz. Ha belenyal a poharadba, az akkortól kezdve legyen az övé. Igyon amennyit akar, majd öntsd ki, és mosd el.
2015. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem tenném, inkább ha kéri akkor öntenék a táljába, hogy ott igya meg azt amit nálam lát.

Gondolom szobacica, de belegondoltál már, hogy amikor mosakszik mi mindenét összenyaldossa? És itt gondolok a farka körüli területekre. Hát nem tudom, de nem hiszem, hogy a hátsója nyalogatása után még jó szívvel engednék neki ilyeneket...

2015. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nyilván csak benti cica.

Köszönöm a véleményeket

2015. jan. 20. 19:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vegyél pár szett papírpoharat, és akkor eldobhatod, ha ivott belőle. De hosszú távon jobb lenne, ha magától inna. Az enyém is veseproblémás, mivel eteted? Vannak tápok, jutalomfalatok, amik elősegítik, hogy a cica igyon.
2015. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

A macska után már nem innék. Azért van néhány dolog amit az én immunrendszerem nem úgy kezel, mint ahogy az övé.


Javaslom, hogy tegyél úgy mintha innál (egy külön pohárból), és utána kínáld a cicust.

2015. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!