Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért könnyezik a macskám szeme?

Miért könnyezik a macskám szeme?

Figyelt kérdés
Igaz ugyan hogy már öreg a macskám 13 éves, de eddig még nem könnyezett a szeme. Nem tudom mire gondoljak, talán túl hideg van kint, mivel házi cica és kint lakik, vagy az öregségével jár, vagy talán valami baja van?
2010. febr. 9. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
siratja a fiatalkorát.
2010. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idős macsekoknál sajnos előfordul, hogy könnyezik a szemük (és egyéb problémájuk is adódik). Ha hagyja, akkor kenj a szemébe Septosyl kenőcsöt. (nekem több cicám van, a két legidősebb 17 és 23 éves)
2010. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért nagyon hihetetlent ne mondjuk már égyszíves, egy cica nem él 23 évig...
2010. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, tényleg 23 éves. Szegénynek már összeáll a szőre, folyton nyírnom kell, a szemén is van homályos folt, szinte átlátszóak a fogacskái, de egyébként jól van. Macskamentéssel foglalkozom szabadidőmben, úgyhogy értek a cicákhoz, minden szükségeset megkap. Korán lett ivartalanítva, ez is növelte az életkorát. Jó körülményei vannak a "vénlánynak" :)
2010. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én cicám csak 3 éves, ésakkor szokott könnyezni a szeme, amikor simogatom a fejét. Még puszit is ad időnként.


Én is tanúsíthatom, hogy létezik 23 éves cica.

Láttam egyet nyáron, egy cicapanzióban.

Azt mondta a panziós, hogy születésétől kezdve egy gazdánál van, meg, hogy rengeteget eszik, pedig elég soványka volt.

2010. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én macskám csak 13 éves? Pedig azt hittem öreg.
2010. febr. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!