Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska néha kicsit nehezen...

Macska néha kicsit nehezen veszi a levegőt - mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2015. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kóbor volt, aztán került hozzánk. Az állatorvos szerint 3-3,5 éves lehet. (Idősebbnek gondolnám, de ez csak egy érzés, nem vagyok hozzáértő.)
2015. febr. 5. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi régi macskánknak is ez volt a baja, de semmi nem lett....elvittük orvoshoz, azt mondta semmi különös. Elviheted orvoshoz hátha mond valamit. (egyébként hogy érted hogy nehezen veszi? - nem hallod, vagy elkezd kapokodni a levegő után?)
2015. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy nehezen veszi a levegőt, hogy néha hallani lehet, ahogyan lélegzik, szuszog, erőteljesebben.

Előfordult az is, hogy olyan volt, mintha köhögne - de ez így nem pontos leírás, csak ahhoz próbálom hasonlítani.

Lehet, hogy asztmás? A macskáknak van/lehet olyan betegsége?

2015. febr. 6. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos, ilyen van. Azt nem tudom hogy asztma van e, de a kutyánk pont ezt csinálja. (kettes válaszoló vagyok) Whippetjeink vannak, és az összes köhög, szuszog olykor...Lehet valami allergizálja, vagy hörgő epilepszia...kérdezd az orvosod!
2015. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
nem szabad ráülni!
2015. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy nagyon sokat evett. Vagy az is, hogy álmos, esetleg Lumiére szindróma kezdeti stádiumában van.
2015. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!