Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a 7 hónapos kandúr...

Eltűnt a 7 hónapos kandúr kismacskám. Falun lakok . Már szinte a szomszédoknal az udvarunk minden eggyes pontján és mivel a focipálya mellett lakok ezért már ott is mindenütt kerestük. Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 08:24
 1/8 Tanácstalan2 válasza:
Ki van heréltetve? Mert ha nincs akkor több mint valószínű hogy csavarog! Ha meglesz akkor mindenképp heréltesd ki! Szurkolok! :) Amúgy mennyi ideje tűnt el?
2015. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3-4 napja
2015. febr. 14. 08:54
 3/8 A kérdező kommentje:
És nagyon féltem őt
2015. febr. 14. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Barmi lehet... Valaki befogta, elvitte egy roka, elgazolta egy auto.

Vagy tenyleg csak csajozik, es majd hazamegy. De ha igy van akkor mindenfelekeppen ivartalanitas...

2015. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs a szomszédságban idősebb szintén kandúr cica?

Előfordulhat, hogy a tiéd ivarérett lett, ezért az idősebb elhajtotta. Sajnos ha ez van,akkor nincs rá esély, hogy vissza jőjjön. Én már jártam így, imádott cicámmal költöztünk, vittük magunkkal természetesen, és ez történt.

Azért bízz benne, és pl.figyelj minden halk nyávogást, hátha beszorult valami lyukba és nem tud kijönni.

2015. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, hogyan kerítsem elő mert nagyon nagyon nagyon... imadom ŐT
2015. febr. 14. 10:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar az egesz falu utszait at vizsgaltam se arokba nem fekszik se az utszan halottan sehol nem talalom
2015. febr. 14. 10:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ma a facebookon megtalaltam a tuzoszloprol hoztak le a tuzoltok nagyon koszonom mindenkinek aki segiteni probalt
2015. febr. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!