Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leírnátok MINDEN tudnivalót...

Leírnátok MINDEN tudnivalót egy sétáltatós cica tartásáról? És még arról hogy mennyibe kerülnek az első oltások?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem szükséges sétáltatni. Nem kutya, nem érzi jol magát pórűzon ( de macskája válogatja). Elég neki egy cicahálóval felszerelt erkély, vagy ha megoldható akkor macskakifutó. Oltásonként 3-4000 Ft-ra kell kb. számítani, ezt állatorvosfüggő is, nála érdemes érdeklődni
2015. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hámon kell és nem pórázon vinni.
2015. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb cicám utálta a hámot, és nem sétált egyáltalán, mivel a bokorba bújás, árokba és kocsik alá mászás nem nevezhető annak... pedig csak ezt csinálták ha kivittem őket.

Volt olyan is amelyiket az ajtón sem lehetett kivinni mert szétkarmolt úgy megijedt.

Szerintem jobb ha csak bent tartod és kész.

Az oltás meg az állatorvostól függ. 3-6000 ft között átlagosan.

2015. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 oltás van 3000-6000Ft között vagy az egész egyben?
2015. febr. 14. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én macskámnak sem a kedvence a hám, viszont ha kivisszük az erdőbe ott kifejezetten jól érzi magát, fáramászik néha szaladgál is egy picit de mindig nagyon ügyesen követ minket. Nekünk a klasszikus hám + póráz került kb.: 3500 forintba. Oltva nincs mivel alapvetően bent van mindig. Viszont féregtelenítjük rendszeresen.
2015. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 oltás kerül annyiba.
2015. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!