Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Whiskas vagy kite kat vagy...

Cicás csaj kérdése:

Whiskas vagy kite kat vagy friskies?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2015. febr. 16. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Jönnek a vértenyésztők, és megmondják mindjárt, hogy Royal canin és Brit alatt nincs macskaja.


Kérdésedre válaszolva, kitekat.


De amúgy kisállatboltban kb hasonló áron kapsz picit jobb minőségű, kimért tápokat ( ami árban mégsem 2000/másfél kiló..)

2015. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok se tenyésztő se semmi, de attól még ezek nem tápok, hanem szemetek. Normális tápot is kapsz hasonló áron ezekhez, nézz körül a webshopokban.
2015. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi marad a royal
2015. febr. 16. 13:30
 4/12 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz
2015. febr. 16. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
7% hústartalommal egyik se. Sokkal jobbak is vannak az árkategóriában.
2015. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Whiskas semmiképpen. Én friskiessel és kitekattal etetem. 26 százalék hústartalmú a friskies, korántsem hét.
2015. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Ó.Ez a három leghitványabb.Athenatól felfelé a royalig.Hosszú távon még olcsóbb is lesz.. ;)
2015. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"szemetek"- Valóban azok, de Kedves kérdező, máskor arra kérdezz rá és úgy, amire kíváncsi vagy :)


Mellesleg, egy normális, felelősségteljes gazda nálam ott kezdődik, hogy natúr főtt hús (főleg disznóhús esetében) MELLÉ adja a tápot a macskának. Hozzátáplálás ( csúnyán mondva: nasi) esetén pedig, nem sokat nyom a latba a bűvös "hústartalom 4%"


Amúgy én is RCt szoktam neki adni, ha nincs erőm-energiám 1-1 nap husizni neki.


Minden esetre, köszönöm a lepontozást:) Valóban, haszontalan választ adtam, holott az ___eldöntendő____ kérdésedre ( vagy ez vagy az vagy amaz) én adtam egyedül választ :)

#1. vagyok.

2015. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Disznóhústól el is pusztulhat a macska,te felelősségteljes gazdi!Megint le leszel pontozva.....ekkora ökörséget szólni...
2015. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Istenem. :D


Oda van írva, hogy FŐZVE:D

Disznóhústól FŐZVE nem pusztul el.


Dilettáns vagy vagy troll?

2015. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!