Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen veszélyei vannak...

Milyen veszélyei vannak annak, ha én kóbor cicát simogatok?

Figyelt kérdés

Van egy kóbor cica a buszmegálló előtt, minden reggel megsimogatom, pár kb. 1-1.5 hónapja. Rettenetesen barátságos, már kijár elém, stb. Milyen veszélyei lehetnek annak, ha simogatom? Utána nem nyúlok szemhez-szájhoz, de hajlamos arra, hogy finoman harapdáljon. Ezt nem hagyom, mert nem tudom, veszélyes-e a számomra, de még nem okozott nekem sérülést, látszólag csak játszani akar.

Tehát ha csak simogatom, van valami veszélye? Hazavinni nem vihetem, Anya utálja a macskákat. :/ De látszik, hogy nagyon szeretetéhes, már a buszmegállóban lévők is megszoktak minket, nem lenne szívem nem simogatni.


2015. febr. 19. 21:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ó de kis drága. Nem látszik gazditlannak. Ápolt a szőre, is kisimult a bundája. Látszólag nem éhezik.
2015. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát, az igazat megvallva nem tudom... se nyakörv, se semmi. De igazából nem bánt senkit, én meg örülök, hogy legalább üdvözöl reggelente valaki. :)
2015. febr. 24. 19:55
 23/25 A kérdező kommentje:
Meg körbekérdeztem a környéken, ahonnan lehetséges lenne, hogy kilógott, de nem ismeri senki.
2015. febr. 24. 20:04
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem tunik sovanynak, szerintem van gazdija. Nem minden macskara tesznek nyakorvet. Van amelyik nem viseli el, vagy felnek, hogyha csavarog felakad valahova.
2015. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen. :) Igazából nem zavar senkit, én örülök, hogy reggel van társam.Elképzelhető, hogy csak nyakörve nincs, mert nem rajongott érte, mikor megfogtam a grabancát a fényképért.
2015. febr. 24. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!