Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinál egész nap?

Tanácstalan2 kérdése:

Mit csinál egész nap?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a cicám kimegy reggel és csak nagy könyörgéssel hajlandó bejönni. Kint alszik, játszik. Egész nap kint lenne ha nem hívnám be. Azt szeretném kérdezni, hogy nem jobb lenne neki több időt bent tölteni egyszerűen imádom és éjszaka velem is alszik de volt már olyan, hogy éjszakára se jött haza egész végig sírtam miatta... Mit csinálnak ilyenkor?

2015. febr. 20. 09:28
 1/5 anonim válasza:
lehetséges hogy van egy másik cica akivel jól el van.esetleg a házatok környékén van egy kedvenc helye ahol megnyugszik és szeret lenni.emiatt nem kell elkeseredned a macskák természete ilyen.de ha veled alszik akkor van köztetek egy kötődés..akkor kezd el aggódni ha több napra eltűnik
2015. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van néhany cica de ha hívom napközben akkor mindegyik megjelenik csak ő nem.. Hát remélem nem fog eltűnni napokra mert olvastam már olyat, hogy napokra akár hónapokra is eltűnnek macskák ez nagyon megrémít, mert így egy nap alatt annyit sírtam mint máskor egy évben...Amúgy ma meg csak reggel ment ki fél órára utána bent aludt lehet, hogy kipihente a tegnapit?
2015. febr. 20. 16:21
 3/5 taurina ***** válasza:
Sajnos nem tudlak megnyugtatni vele, de nálunk az én egyik macskám is ilyen... hívom, jön a másik, meg a két szomszéd kandúr, de ööékessége csak ha majd jónak látja, gondolja meg, hogy hazajöjjön-e, vagy még más fontos dolga akad... de a mieink eddig nem tudtak messzire menni, mert belsöö udvar és néhány háztetöö a játszóterük...
2015. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 taurina ***** válasza:
és persze pont öö alszik velem:D
2015. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk úgy van, hogy amikor kiengedjük már rohan is a nádasba onnan a rétre (pont szembe ven nem kell neki messzire menni) szerintem egerészik de nem értem miért amikor kap itthon is kaját...
2015. febr. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!