Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinál egész nap a kutyátok?

Mit csinál egész nap a kutyátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sok embrnek úgy van kutyája, h reggel elviszi sétálni, azután a kutya délután 4-ig vagy amikor hazajön a gazdi addig be van zárva a lakásba. Mit csinál addig?
2010. dec. 26. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan 11-re otthon van a barátom, én 9-kor elmegyek dolgozni, de azt a 3 órát ő csontrágással, vagy alvással tölti :)


De aki ilyen hosszú időre egyedül hagyja a kutyáját, az a kutya vagy rág valamit, vagy rosszalkodik és tönkretesz valamit, vagy szunyál egy jó nagyot :)

2010. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám kb. 9-10 órát van egyedül, mivel 8 órát dolgozom. És kb. 1-1 órát utazok oda-vissza.


Aludni szokott, de sokszor hagyok neki rágócsontot, játékot. Néha azokkal is játszik.

2010. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rockyy ***** válasza:
Az én kutyám kinti kutya, egész nap a kertben van, csak este alszik bennt a kennelben. Elég nagy a kert, szinte egész nap csak rohangál, meg mindig talál magának egy fadarabot, amit rághat, imád rágni :D A labdájával is feltalálja magát néha, pöckölgeti magának. Egy kicsit labdázik és rágicsál, aztán bealszik.
2010. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:

Az én kutyámat a kertben tartottuk, ott jól el volt. Házat őrzött, aludt, rágcsált, rohangált... Elfoglalta magát.

De egyik ismerősöm lakásban lakik egy spániellel, aki elég okos meg jó kutya, de egyszer, mikor a gazdi valamiért egy kicsit később ért haza mint szokott, idegességében szétszedte a PVC-t. Gondolom "aggódott" a gazdája miatt. De ez kutyafüggő. Amúgy ő is mindig rágott meg aludt.

2010. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém szerintem alszik. Legalábbis semmi jelét nem látom rosszalkodásnak. Meg ha bent van velem az irodában, akkor is átalussza a napot az asztalom alatt, ezért gondolom, hogy otthon sem tesz máshogy. Van vele cica pajtás, ha akar játszhat vele. De én is kíváncsi lennék, már régóta tervezem, hogy egyszer pár napra bekamerázom a lakást, és megnézem mi történik míg nem vagyok otthon :)
2010. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!