Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám harap?

Mit tegyek ha a macskám harap?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle, hogy amikor simogatom egyfolytába megharap vagy karmol de sohase dorombol vagy dörgölőzik amúgy 4-5 hónapos ivaros kandúr..

2015. febr. 21. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is kandúr, nagyon bújós, ahogy hozzáérek, máris dorombol.. játék közben viszont egy igazi vadmacska (harap, karmol)! Ilyenkor rákoppintok két ujjal a szájára (persze nem erősen) és abbahagyja! :) Nem tudom, hogy ez a cicádnál beválna-e, de próbáld ki :)
2015. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálok rákoppintani de a hátára fordul és kiereszti a karmait mint egy vadmacska..Már a vizet is kipróbáltam de nem hatja meg akkor is csinálja... :( :(
2015. febr. 21. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valamilyen kajával, vagy jutalomfalattal próbáld és ameddig az evéssel van elfoglalva addig simogasd..
2015. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom! :)
2015. febr. 21. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress valamit, amire vadaszhat, egy rongyot, strapabirobb plussallatot, es azzal jatsz vele, hogy azt karmolja.

Amikor viszont a kezedre vadaszik, hagyd ott.

Az viszont, hogy nem dorombol es dorgolodzik, jelentheti azt is, hogy nem bizik benned elegge. Ebben az esetben, tobb turelemmel kellene lenned hozza, es tobbet kellene vele jatszanod. (Madzagkergetes, meg ilyesmik)

2015. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van egy 10 hónapos lány cica, amikor odafekszik mellé vagy dagassza akkor dorombol.. Amikor onnan felveszem várva a további dorombolást akkor abba hagyja.. Amúgy velem alszik, szobamacska tehát egész nap velem van... Nem tudom mit csinálhatnék még érte.. Megfogadok minden jótanácsot!!! :) :)
2015. febr. 21. 19:29
 7/7 Fingkirály ***** válasza:
Amúgy ha szépen békénhagyod, idővel magától menni fog meg ölbebújni, én is tulképpen letojtam a cicámat (persze foglalkoztam vele mindig, kifésültem, kajája-vize mindig volt, játékai is), megszeretett, most meg már ki sem lehet rakni az ölemből, most is itt alszik :)
2016. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!