Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a macskám?

Miért harap a macskám?

Figyelt kérdés
Este mellettem alszik el. Már harmadik napja kelek arra hajnalban, hogy megharapja az arcomat. Mi lehet ennek oka? Valaki tudna segíteni? Eléggé zavaró arra kelni hogy az arcomat vagy állkapvsomat harapja a cica. Járt már valaki így? Előre is köszónöm a segítséget :)

2014. márc. 24. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem,is harapott már meg,miközben "halálra" hízelegte magát nekem.Olyankor azt gondolom szeretetből csinálta mert,"macskának" nézett,és játékosan "szeretett"engem.

Volt olyan,hogy úgy ébresztett,hogy nyalta a szemem,de harapással nem költött.:)

Szerintem ez úgy van a cicáknál,mint az embernél.Olyan jellembeli kérdés,kinek milyen a természete.

(ja ha nem kelek fel akkor nem harap meg,csak rám ugrik,járkál rajtam, vagy a szekrény tetején,lelökdös dolgokat...ilyesmi)

2014. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a segitseget :)
2014. márc. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!