Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit cicus! Apa beleegyezett,...

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Brit cicus! Apa beleegyezett, anyu viszont nem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anya szerint drága (80.000 ft ) és én is belátom ,hogy nem a legolcsóbb ,na de ez fajtiszta! és azt mondja csak nyűg lenne ..pedig ez nem így van :( én világéletemben macskaimádó voltam és belepusztulok ,hogy ha nem kapom meg ezt a ciculit :/ annyira szeretném mint még életemben semmi mást eddig :)

2015. febr. 21. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy meg fogsz szeretni egy házicicust is, amit ingyen megkapsz. Ha valóban macskaimádó vagyok, akkor kezdd egy menhelyi cicával, aztán ha felnősz és lesz önálló kereseted, vehetsz majd fajtatisztát (ha még akkor is akarod).
2015. febr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Platypus ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kiállításokra járni, akkor nem ad neked semmi pluszt egy kiállítási minőségű macska. Egy hobbi minőségű macskát meg fele ennyiért is kaphatsz. Kedvencként nem jelent semmiféle hátrányt, ha mondjuk 3 szőrszál máshogy áll rajta, mint kéne. És esélyes, hogy anyád is előbb elfogad egy olcsóbb megoldást. Brit tenyésztő azért elég sok van, nem ez életed egyetlen lehetősége.
2015. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Maxitabi ***** válasza:
90%

Ha valóban ez az álomfajtád és akarod,akkor várni is tudsz rá.

Bizonyítsd be valahogy anyukádnak, hogy komolyan gondolod. Segíts be állatmenhelyen, olvass sokat a macskákról, tartásukról-ezt lássa anyukád,beszélgess róla vele stb.

A brit rövidszőrű amúgy a legelterjedtebb fajták közé tartozik,elég sok magyar tenyésztő van, fogsz tudni majd választani később másik cicát is.

Gondolj bele, hogy a vételár mellett havonta több ezer forint a jó minőségű táp(nem whiskas és társai),alom, kell még macskabútor, kaparófa,etető-itatóedények, kefék, esetleg játékok. Fontos és sok pénz: az orvosi költségek- oltási program, ivartalanítás, féregtelenítés 3 havonta, élősködők elleni védelem. Ha erkélyes lakásotok van, akkor macskaháló;a lakás macskabiztossá tétele - mindezek nem két fillérbe kerülnek.

A 80 ezer ft amúgy egy törzskönyves cicáért egyáltalán nem sok, az enyém - 6 évvel ezelőtt sokkal többe került,igaz nem brit.

Szóval türelem és hajrá!!

2015. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat <3
2015. febr. 22. 21:26
 15/16 anonim válasza:
én ismerek sok embert aki 40-50-ért is adja (mi is fogjuk csak még nemrég kezdtük a "bizniszt" :D) nekünk is brit kék van és nem hazudok IMÁDOM :) sok szerencsét, remélem megvettétek (most látom milyen régi kérdés xd na mindegy)
2015. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megvettük :3 már fél éve( kb) a családunk tagja :D
2015. júl. 16. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!