Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bünteti-e a törvény, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meruker kérdése:

Bünteti-e a törvény, ha egy 32 éves férfi kikezd/lefekszik egy 15 éves lánnyal, ha az utóbbi beleegyezett, viszont a szülei nem? Ha van ilyen, melyik az a törvény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
pedómaci beindúl..
2011. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem.
2011. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ez gáz!!!!!!!!!
2011. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"szexuális zaklatás PANDA!!!"
2011. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez már beteges nem? Olyan pedofil hajlamú dolog! Miért kell egy 32 éves férfinak 15 éves kiskamasz?
2011. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a szűk pina jó pina a köcsöge,...
2011. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A beleegyezési korhatár 14 év. Ha azt betöltötte valaki, akkor utána nem bűncselekmény ha a kiskorúval nagykorú létesít szexuális kapcsolatot. Mindegy, hogy a nagykorú mennyi idős.

Attól, hogy a szülők nem egyeznek bele, nem lesz büntethető, viszont az illető férfinak lehetnek komoly gondjai, ha az apuka mérges lesz, elhívja a haverjait, és jól megverik. Úgyhogy nem ajánlanám. Akkor sem ha utána az illető beperelné az apukát testi sértésért, mert kétlem, hogy sok bíró szimpatizálna vele... Egyébként ha esetleg szereti a lányt az illető, akkor csak vele csesz ki ezzel, nyugodtan várhatna amíg a szülei megengedik, vagy nézzen idősebb lány után ha nem bírja ki.

2011. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy esetleg szerepet játszhat, hogy nincs meg a szülői engedély, mert (ha jól tudom) kiskorú nem házasodhat szülői hozzájárulás nélkül... na most ezekután, szerintem HÜLYE a törvény, miszerint meg sexelhet (aminek ugye következményei is lehetnek, amik nagyban a szülőkre hárulnak)...


Egyébként nem én vagyok sem a 32 éves sem a 15 ;)

2011. máj. 20. 07:35
 9/9 ementali válasza:

A házasságba azért kell bele egyezni, mert agy 14 évet betöltött fiatalkorú (nem kiskorú, kiskorú 14 alatt) szerződést nem köthet a szülei vagy gyámja ellenjegyzése vagyis beleegyezése nélkül, a házasság pedig jogi szerződés.


A szexualitás, a szerelem pedig nem jog, nem szerződés, ha csak nem bűncselekménnyel (Pl.: szexuális zaklatás vagy erőszakos közösülés) jön létre, akkor 14 éves kortól "szabad a vásár", független a partner életkorától, biológiai nemétől, szexuális identitásától.

2016. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!