Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnthetett? :S Az én...

Hová tűnthetett? :S Az én kandúr kiscicám, tegnap eltűnt.

Figyelt kérdés
Az én kandúr kiscicám, tegnap eltűnt.. 2009. aug. 20-án született.. szóval még kiscica volt. Nem tudom mi lehet vele, vagy hová mehetett.. Kerítésünk nincs, így kutya bejöhet az udvarba, de ez valószinűtlen, csak a kertbe szoktak járkálni.. Nagyon félek.. imádom ezt a cicát. Azért neveztem így, mert midnig boldog, játszadozó cica volt. Mindig azon vigyorogtam, h lement a teraszról és a ház mögül, ott meg fújt a szél, és mindig félt a széltől, és ráfújt.. X) Nagyon hiányzik.. :S:( :'( Tegnap kerestük, de áhh elsírtam magam.. :/
2010. febr. 14. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
ez most komoly? :) elment hegedűlni cicalányokat, elütötte egy autó, széttépte egy kutya, vagy akármi... nem vigyáztál rá, mit vársz?
2010. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy csak elment. Nekem is a macskám volt, hogy 2-3 hét után jött vissza. Hátha meglesz :) Nem tudsz róla kirakni szórólapot? Hatásos lehet.
2010. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Vigyáztam a macskámra.. Csak ő minden embert követ. Nagyon barátságos cica. (L)

Hát, tudod falun ez úgy van, h jéé, itt egy macska.. Aztán ha mész hozzá h ez az én macskám, akkor mondja h bizonyítsd be, vagy mért nem vigyáztál rá.. -.-" Pedig vigyázok rá, de nem tehetek róla, h mindenki után megy.. próbáltam leszoktatni erről. :S

2010. febr. 14. 10:11
 4/20 A kérdező kommentje:
Szórólap.. Ha szerdáig nem kerül elő, akk rakok ki.. :S
2010. febr. 14. 10:12
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon sajnálom hogy eltűnt a kiscicád.Esetleg nem bújhatott el valahová?Ha nem találod meg holnapig akkor szerintem tűzz ki plakátokat hátha valaki megtalálja.Kérdezősködjetek hogy nem látták-e a cicát.Nem tartom valószínűnek de el is üthette egy autó.Kivéve ha nem annyira forgalmas út közelében laktok.

Remélem hogy megtaláljátok a kiscicát!

2010. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

a cicád pont abba a korba lépett, amikor érdeklik a cicalányok. mostmár el- elfog járni. napokra, hetekre.

nekem jelen pillanatban 3 cicám van. két nőstény ésegy hím. a kiskandur most serdül, kezd a lányok körül mozogni.

képzeld, eddig a hideg, meg minden miatt benn ült a szénába, ma már hajnali hatkor se hire se hamva. ű

majd visszajön.

2010. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
nefélj.:) az én cicám volt olyan, hogy eltünt egy hétre de visszajött mert szeret itt lenni.
2010. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
egy macska a város túlvégéről is visszatalál, az ösztönei visszavezetik hozzád, ne félj! hívd haza gondolatban :-)
2010. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
a macska nem olyan állat, amit kiraksz a kertbe, játszol vele egy kicsit, és ott marad. ha nem lehet benn a lakásban, vagy nem foglalkozol vele eleget, bizony elmegy (ha nem is rosszindulatból...).nekünk a mostani a hetedik macskánk, a többi mind eltűnt :S. kettő egyszerűen elment, egyet kutyák öltek meg, egyet autó ütött el,egyet megmérgeztek, egye pedig elloptak. és mind nagyon barátságos, emberszerető cica volt. a mostanival egész nyáron kint voltunk, alig volt olyan perc amikor ne lett volna vele valaki,és az is javíthatott a helyzeten, hogy bár kicsi volt, de kóbor cica. ha nem tudsz vele eleget lenni amíg odaszokik hozzátok , vegyél inkább egy macskaméretű kutyát, az nem tud úgy elszökni. mellesleg, ha aug. vége felé szüetett, annyira nem lehetett már kicsi...
2010. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Igazuk van az előttem szólóknak, ivarzási időszak van, valószínűleg a lányok után ment, és ez nem éppen veszélytelen rá nézve. Nem tudom, hány éves vagy, ha van saját kereseted, vagy félretett zsebpénzed, akkor én a helyedben ahogy előkerül ivartalanítanám. Nagyon sok veszélytől tudod megóvni, többek között agyonütéstől, mérgezéstől, vagy olyan halálos fertőző betegségtől, amivel a verekedő kandúrok könnyen megfertőzik egymást (macska AIDS). Most van egy ivartalanítási akció a Zöld Zebra Állat és Természetvédő Egyesület szervezésében, nemcsak Pesten, de több vidéki városban is van lehetőség a kedvezményes árú műtétre. Kandúroknál a műtét csak 4.000 forint, ami egy piszok kedvező ár!


[link]

2010. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!