Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnthetett? :S Az én...

Hová tűnthetett? :S Az én kandúr kiscicám, tegnap eltűnt.

Figyelt kérdés
Az én kandúr kiscicám, tegnap eltűnt.. 2009. aug. 20-án született.. szóval még kiscica volt. Nem tudom mi lehet vele, vagy hová mehetett.. Kerítésünk nincs, így kutya bejöhet az udvarba, de ez valószinűtlen, csak a kertbe szoktak járkálni.. Nagyon félek.. imádom ezt a cicát. Azért neveztem így, mert midnig boldog, játszadozó cica volt. Mindig azon vigyorogtam, h lement a teraszról és a ház mögül, ott meg fújt a szél, és mindig félt a széltől, és ráfújt.. X) Nagyon hiányzik.. :S:( :'( Tegnap kerestük, de áhh elsírtam magam.. :/
2010. febr. 14. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik szomszéd majd egy kis idő múlva megjelenik nálad és egy rakás kiscicával!
2010. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat. (: Kezdek megnyugodni, de féltem őt. És igenis sokat foglalkoztam vele. Állandóan vele voltam, és ben is volt meg kint is.. De mikor apa nem volt itthon inkább bent. :) Tesómat multkor elkisérte a boltba. (: Falun lakom, de majd megpróbálom ezt az ivartalanítás dolgot. Bár nekünk van egy bak macskánk, már öreg, de nagyon erős és tapasztalt, okos cica. Az utcában ő az "úr". Remélem Happy-ke is ilyen lesz. (: Köszönöm.. :)

14/L

2010. febr. 14. 11:18
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál ide feltenni képet róla, és hogy honnan veszett el? Én sok cica-és gazdikereső oldalt lapozgatok, hátha.
2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

www.happylowe.eoldal.hu


<33333333 nagyon hiányzik.. :S

2010. febr. 14. 23:02
 15/20 anonim ***** válasza:
Honnan tűnt el, melyik városból?
2010. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyooooooos cicád van :)

Szerintem még nem kell félned nagyon, nekem volt, h egy év után jött vissza egy cicám :) :) Sőt most talán az egyik másfél év után. Meg mikor 2 hónapos kiscicám ellopták 3 hónap után jött vissza. De ilyen nálnuk nagyon sok volt, nem tudom felsorolni :D

Szerintem a tied is csak kóborolgat, fedezi fel a világot, de ha nem kerül elő x napon belül, szerintem is plakátozz.

Remélem, hogy visszajön a cicád [és az enyémek is :)], és majd irj ha meglesz!

2010. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Faluból: Kemence..

Hát remélem, hogy csak kóborol, és nem lesz semmi baja. :S Így is minden este sírok érte.. :S Nagyon imádooom. Hiányzik, és félek h baja esik.. :(

2010. febr. 15. 19:50
 18/20 anonim ***** válasza:
megvan?:)
2010. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igeen.:D Megnyugodtaam. <333 Thx a biztatásokat..:)
2010. márc. 3. 15:49
 20/20 anonim ***** válasza:
meglett?:):):):):)
2010. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!