Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este a cicám nekiment...

Tegnap este a cicám nekiment egy kocsinak és betört a feje vagy valami lett a fejével. Bement a pincébe és ma nem jött ki. lehet hogy meghalt vagy csak pihen? Nagyon hiányozna ha meghalna :' ( van esély hogy meggyógyul?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtad megy át az auto, te tuléled?
2015. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Már tegnap este el kellett volna vinni azonnal állatorvoshoz. Mivel nem tudjuk, milyen sérülése van, nem tudjuk megmondani azt sem, hogy túlélheti-e. Erre van az állatorvos (ügyelet).
2015. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
miért nem keresitek meg???? szegény ott szenved, lehet, hogy már nem is él...
2015. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azta k...va!ful dilis vagy tuti!menjel mar le abba a pincebe es nezd meg!
2015. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze,biztosan túléli.Holnap reggel táncolva jön elő.Most jobb?Megnyugodtál?Amúgy nyugodtan fogtok aludni?Az a macska vagy már nem él,vagy pedig szenved.
2015. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
szerintem hazugság az egész.
2015. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lenne megnézni.
2015. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túléli, vagy nem, nem tudjuk, mekkora volt az az ütés. De szerencsétlen ott szenved.
2015. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Remelem, hogy nem elte tul, es azt is, hogy nagyon gyorsan vege lett szegenynek, es nem szenvedett egy napon keresztul bezarva, csak mert a gazdai nem voltak hajlandoak semmit tenni erte..

Nekem elutne a macskamat valami, es bemenne valahova.. leirom egy zart ajto nem igazan akadalyozna abban, hogy megnezzem mi van vele. Aztan, max a zart ajto tulajdonosat kartalanitanam, nagy ugy, az csak egy targy, de a macska nem...

2015. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan nem értem, ha megtudod, hogy a macskádat elütötte egy autó, mi a francért nem tudsz hozzá EGYBŐL lemenni? Tegnap este történt az eset, itt volt ma az EGÉSZ napod, hogy lehúzzál a pincébe ahhoz a szerencsétlen állathoz, aki nagy valószínűséggel már nem is él! Az ajtókat gondolom ki lehet nyitni, ha pedig a széntől fosol, felveszel egy olyan ruhát, amit nem sajnálsz. ENNYI!
2015. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!