Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasarnap keso delutan volt...

Vasarnap keso delutan volt pozitiv az ovu teszt, hetfo este voltam egyutt a parommal, van es mekkora esely teherbeesni?

Figyelt kérdés
Hot is mertem folyamatosan most kedd reggel emelkedett meg a gorbe.
2014. dec. 9. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden honlap mást ír, de az a legbiztosabb, ha a leesés előtti este vagytok együtt.

A petesejt 12-24 órát él. Haneked kedden emelkedett meg a hőd, akkor valószínűleg hétfőn hajnalban esett le, és akkor szabadult ki a petesejt. Ha pl. ez hajnal 4-kor történt, és ti este 9-kor voltatok együtt, az 17 óra. Ha nem élt annyit a petesejted, akkor nem jön össze a baba.


De ha többet élt, akkor jók az esélyek.

2014. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez biztató. (csak mar alig merek remenykedni)
2014. dec. 10. 18:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Kesett par napot, de végül megjött.
2015. jan. 3. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó, pedig vissza-visszanéztem, mert szurkoltam nektek!

De majd januárban!!! :)

Próbálj meg a leesés előtti este együtt lenni a pároddal. Az a legtutibb.

Ha nem tudod előre mikor fog leesni, akkor ovi környékén 2 naponta legyetek együtt. :)

2015. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Aranyos vagy, igyekszünk. :-)
2015. jan. 11. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet azóta?

K.

2022. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van baba, de 4 evvel kesobb es mastol. 2014-ben ekkor még nem tudtam, de a mehemben fizikai akadalya volt az embrio megtapadasanak, emiatt nem jott ossze a baba (szuper pozitiv tesztet is produkaltam pedig, de nem tudott megmatadni). Kesobb mikor ez megoldodott, mar mas volt az apukajelolt, de ott meg neki adodtak problemak, amin (szinten) orvosok segitettek végül.
2022. márc. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!