Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami komolyabb baja?...

Lehet valami komolyabb baja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy kb. 5 hónapos kisfiú cicám aki nagyon kíváncsian követ mindenhova. Ma reggel amikor a hűtőhöz mentem nem vettem észre, hogy követett megfordultam és ráléptem valamilyére (nem láttám pontosan olyan gyorsan történt.) Fújtatott és elszaladt de azóta nem látok rajta semmi rendkívülit... Történhetett vele valami vagy felesleges az aggódás?

2015. márc. 9. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
vizsgálgasd meg, nyomkodd végig a testét, farkát, mancsait (persze ne túl erősen, de ne is túl gyengén) ha bármi területen érzed, hogy nyomásra érzékeny, azt vizsgáld meg később is, de szerintem felesleges aggódni, szívós kis állatok. ha többször is fájlalja a területet, esetleg bedagad, vidd el orvoshoz, de nem hiszem, hogy baja lenne. nekem is volt, hogy véletlenül ráléptem a kutya lábára, akkor felnyüsszentett meg arrébbugrott, aztán nem lett semmi baja.
2015. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végignyomkodtam, de nem találtam rajta szerencsére semmit.. Köszi a választ...! :)
2015. márc. 9. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A macskák csontja sokat kibír. Főleg a kölyköké.
2015. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!